کتاب مرور سریع بر روماتولوژی، ارتوپدی، اورولوژی و شیر مادر در کودکان اثر مهدیه‌سادات کسائی‌زادگان مهابادی

دانلود و خرید کتاب مرور سریع بر روماتولوژی، ارتوپدی، اورولوژی و شیر مادر در کودکان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مرور سریع بر روماتولوژی، ارتوپدی، اورولوژی و شیر مادر در کودکان  نوشته  مهدیه‌سادات کسائی‌زادگان مهابادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب مرور سریع بر روماتولوژی، ارتوپدی، اورولوژی و شیر مادر در کودکان

کتاب مرور سریع بر روماتولوژی، ارتوپدی، اورولوژی و شیر مادر در کودکان نوشته مهدیه سادات کسائی‌زادگان مهابادی، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به پزشکی پایه است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب مرور سریع بر روماتولوژی، ارتوپدی، اورولوژی و شیر مادر در کودکان

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب مرور سریع بر روماتولوژی، ارتوپدی، اورولوژی و شیر مادر در کودکان مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

کتاب مرور سریع بر روماتولوژی، ارتوپدی، اورولوژی و شیر مادر در کودکان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 کتاب مرور سریع بر روماتولوژی، ارتوپدی، اورولوژی و شیر مادر در کودکان برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۱۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۸۴-۷
تعداد صفحات۱۷۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۱۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۸۴-۷