با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مطالبات غیرقانونی

دانلود و خرید کتاب مطالبات غیرقانونی

بازخوانی وقایع قبل و بعد از انتخابات دهم ریاست جمهوری ۱۳۸۸

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مطالبات غیرقانونی  نوشته  گروه تحقیق موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مطالبات غیرقانونی

کتاب مطالبات غیرقانونی نوشته گروه تحقیقاتی موسسه فرهنگی هنری قدرولایت است. این کتاب به بازخوانی وقایع قبل و بعد از انتخابات دهم ریاست جمهوری ۱۳۸۸ پرداخته است. 

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت از ابتدای سال ۱۳۷۲ پس از هشدارهای هوشمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر وجود تهاجم گسترده فرهنگی علیه انقلاب اسلامی و باورهای اسلام ناب، تأسیس شد تا با حضور در عرصه فرهنگی، به اندازه توان خود، در گسترش فرهنگ انقلاب اسلامی و پیام آن و نیز در افشای ترفندهای فرهنگی دشمنان و عوامل آنان، بكوشد و وظیفه خود را انجام دهد.

این مؤسسه موفق شده است در زمینه تبیین و نشر رهنمودها و اندیشه حضرت امام خمینی، بنیانگذار جمهوری اسلامی، و رهبر معظم انقلاب اسلامی، خلف صالح امام خمینی (ره)، قدم‌هایی بردارد و همچنین نسبت به بررسی، پژوهش، تدوین و نشر موضوع‌هایی كه مورد اشاره و مطالبه آنان بوده است اقدام کند. تاریخ معاصر ایران و مسائل و جریانات روز، از جمله مطالبات رهبری بوده‌اند كه مؤسسه با اهتمام ویژه‌ای آنها را دنبال كرده است.

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت در سه گروه سنّی: كودكان، نوجوان، جوانان و عموم به نشر نتایج بررسی‌ها و پژوهش‌های خود اقدام كرده است.

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت، در سال ۱۳۸۸، در سی سالگی پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان ناشر برگزیده در نشر فرهنگ انقلاب در سی سال انقلاب اسلامی برگزیده شد و در سال ۱۳۸۹ ناشر برگزیده بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران شد. این مؤسسه همچنین در همین سال به عنوان ناشر برگزیده سیزدهمین جشنواره انتخاب كتاب دوسالانه دفاع مقدس معرفی شد.

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت در سال ۱۳۹۳ در جشنواره بزرگداشت حماسه ۹ دی از سوی ستاد پاسداشت حماسه ماندگار ۹ دی ( همایش ملی علمداران بصیرت ) به عنوان ناشر برگزیده در حوزه كتاب مورد تجلیل قرار گرفت.

موسسه فرهنگی هنری قدرولایت در سال‌های ۱۳۹۲ و ۱۳۹۵در چهارمین و هفتمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس برگزیده شد. همچنین در هفدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس به عنوان خادم نشر تهران انتخاب شد.

همچنین موسسه قدرولایت در جشنواره شهید سید علی اندرزگو در سال ۱۳۹۶ به عنوان برگزیده انتخاب شد.

درباره کتاب مطالبات غیرقانونی

حالا هم باز یک آزمون دیگر فراروی ملت قرار گرفته است. انتخابات دهم که شیرین‌ترین حضور حماسی مردم را در دفاع از نظام اسلامی و ولایت به نمایش گذارد، با خودخواهی‌ها، خودبینی‌ها، زیاده‌خواهی‌های یک گروه، به تلخی گرایید، یک بار دیگر آنها که با نام امام مدت‌ها در مسند قدرت بودند و در میان مردم جا باز کرده بودند، کم آوردند یا نفاق اولیه که در دلشان بود اندیشه‌های تابناک امام و خلف صالح او، خود زمینه‌ساز اهانت‌ها و ساختارشکنی‌های علنی امام، نظام و رهبری را فراهم آوردند. مطالبه غیرقانونی آنها در ابطال انتخابات بدون ارائه کوچکترین مدرک دخالت بیگانگان و سرمایه‌گذاری مادی و رسانه‌ای آنان و به هم رساندن عناصر اشوب‌طلب و منافق و ناراضی از داخل را هموار کرد. از قانون گفتند و قانون را زیر پا نهادند! از امام گفتند و بی‌سابقه‌ترین اهانت‌ها را به امام زمینه‌سازی کردند! از مردم گفتند و بدترین تحقیرها و زیان‌ها را به مردم وارد ساختند! شعارهای اصیل این انقلاب را که سال‌ها شاهد حمایت و تأیید امام از آنها بودند و بسیاری را مردم به واسطه مواضع امام، بر زبان‌ها گرفته بودند مانند «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «جمهوری اسلامی» را تغییر دادند! از رنگ‌ها استفاده کردند تا مردم را در تشخیص رنگ نامردمی و وابستگی‌شان به بیگانه، کور کنند. در این مجموعه، تلاش کرده‌ایم تا حرکت رنگین نفاق را از حدود یک سال قبل از انتخابات دهم از میان مواضع و دیدگاه‌های جریانات و اشخاص دخیل در این دوره ترسیم کنیم.

خواندن کتاب مطالبات غیرقانونی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به علوم سیاسی پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۰۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۰۸
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۹۵-۱۶۵-۷
تعداد صفحات۶۰۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۰۸
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۹۵-۱۶۵-۷

تجربه بهتر در اپلیکیشن