با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فنون موفقیت در زندگی

دانلود و خرید کتاب فنون موفقیت در زندگی

خانواده طوبی (۱)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فنون موفقیت در زندگی  نوشته  موسسه فرهنگی تربیتی آرامش آبی آتیه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فنون موفقیت در زندگی

کتاب فنون موفقیت در زندگی نوشته موسسه فرهنگی تربیتی آرامش آبی آتیه جلد اول مجموعه کتاب خانواده طوبی است که انتشارات خادم‌الرضا (ع) منتشر کرده است.

درباره مجموعه خانواده طوبی

زندگی، آموختنی است و آموختن زندگی کشف مغز و هسته در درون بعثت انبیاء الهی و تلاش انسان برای دریافتن ظواهر آن است. اصولا معنای حقیقی زندگی است که گاهی در ظواهر زندگی دنیوی گم می‌شود. زندگی را باید آموخت و خانواده مهم‌ترین و نخستین و اصلی‌ترین مدرسه آموزش زندگی به انسان است، هر اندازه که خانواده داناتر باشد، برای آموزش زندگی به اعضای خود تواناتر است. والدین و فرزندان برای ارتقای کارکردهای ذاتی و اصلی خانواده نیازمند داشتن مهارت‌هایی هستند که آنان را برای ایفای نقششان یاری کند. خانواده توانا، خانوادهای با جمعیت، پایدارتر، شاداب‌تر و سازنده است که واحدها و سلول‌های سالم و سازنده برای ساخت پیکره اجتماع فراهم می‌کند و هر اندازه که مهارت‌های لازم را داشته باشند، جامعه نیز در دستیابی به اهداف خود موفق‌تر است. مجموعه حاضر بخشی از مجموعه کتاب‌های آموزش مهارت‌های زندگی، خانواده طوبی است که با استفاده از منابع روان‌شناسی و دینی و تربیتی و مطالب ارائه شده توسط مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه علمیه قم (اندیشه قم) تهیه شده است، امید است که این مجموعه همه خانواده‌ها را در استحکام کانون گرم خانواده و دستیابی به خانواده مطلوب در تراز سبک زندگی اسلامی یاری کند تا بتوانیم جامعه‌ای شایسته ایران اسلامی بسازیم.

خواندن مجموعه خانواده طوبی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این مجموعه را به تمام کسانی که می‌خواهند خانواده‌ای آرام و موفق و متدین داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۳/۰۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۵۹۰-۵۰-۶
تعداد صفحات۱۵۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۳/۰۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۵۹۰-۵۰-۶