با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ورزش و سلامت قلب

دانلود و خرید کتاب ورزش و سلامت قلب

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ورزش و سلامت قلب  نوشته  فهیمه ترک‌نژاد بروجنی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ورزش و سلامت قلب

کتاب ورزش و سلامت قلب نوشته فهمیه ترک‌نژاد بروجنی است. این کتاب با مطالب دقیق و علمی خود مرجع مناسبی برای دانشجویان و پژوهشگران تربیت بدنی است. انتشارات شهبازی ناشر کتاب‌های دانشگاهی است که به دانشجویان و محققان کمک می‌کند تا جامع ترین کتاب‌های رشته خود را از بهترین نویسندگان مطالعه کنند.

درباره کتاب ورزش و سلامت قلب

به جرات می‌توان گفت قلب حساس ترین عضو بدن است که سلامت آن به شدت وابسته به نحوه فعالیت و سلامت سایر اعضاء، اندام‌ها دیگر دستگاه‌های بدن است. زندگی‌های ماشینی امروزی، آلودگی هوا، کم تحرکی، تغذیه نامناسب، فشارهای عصبی، استرس و ... خطرات پرشماری برای قلب درند و از این رو قربانیان زیادی را نیز در بین رده های مختلف سنی اعم از جوانان، افراد میانسال، و سالمند گرفته است. تحقیقات نشان داده است، بیماری‌های قلبی – عروقی در سال ۱۳۸۰،با میزان ۴۶ درصد کل مرگ ها، اولین علت مرگ و میر در ایران بوده است. پس می‌توان گفت ما در هر سن و جنسی- می‌توانیم در معرض خطر بیماری های قلبی – عروقی باشیم. اما می‌توان با انجام یک سری اقدامات ساده و به موقع، از جمله تغییر در شیوه زندگی، تغذیه، میزان فعالیت بدنی و ... خطر بروز بیماری‌های قلبی – عروقی را به شدت کاهش داد. انجام ورزش صحیح، منظم و مطابق برنامه، تاثیر عمیقی در تقویت قلب، کاهش فشار خون، گاهش وزن، کاهش کلسترول، LDL و .... بعنوان ریسک فاکتورهای اصلی بروز بیماری های قلبی – عروقی دارند.

در این کتاب سعی شده است به طور جامع به تاثیرات ورزش بر قلب پرداخته شود. 

خواندن کتاب‌ ورزش و سلامت قلب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام دانشجویان و پژوهشگران رشته تربیت بدنی پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۲۹۵-۵۲-۹
دسته بندی
تعداد صفحات۷۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۲۹۵-۵۲-۹