با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب بازاریابی بین المللی و مدیریت صادرات (جلد اول) اثر جرالد آلبوم

دانلود و خرید کتاب بازاریابی بین المللی و مدیریت صادرات (جلد اول)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بازاریابی بین المللی و مدیریت صادرات (جلد اول)  نوشته  جرالد آلبوم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب بازاریابی بین المللی و مدیریت صادرات (جلد اول)

کتاب بازاریابی بین المللی و مدیریت صادرات (جلد اول) نوشته جرالد آلبوم و دیگران از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه و پژوهشگاه دفاع ملی است.

اين دانشگاه و پژوهشگاه از مراکز علمی کلیدی و حساس در عرصه مسائل راهبردی اسـت که از بدو تشکیل و راه‌اندازی آن، پـس از پیـروزی انقلاب اسلامی، در صحنه آموزش مسائل دفاعی- امنیتی و متناسـب بـا اهـداف جمهـوری اسلامی در سطوح مديران عالی کشوری و لشکری پیش‌قدم بوده است. این پژوهشگاه وظیفـه اصلی خـود را آموزش فرماندهان و مديران عالی‌رتبه کشور قرار داده است.

در همین راستا بیشتر کتاب‌های منتشر شده در مرکز انتشارات راهبردی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی در سه حوزه مدیریت راهبردی، دفاع ملی و امنیت ملی‌اند و نگاهی پژوهشی و عمقی به مسائل کشوری، منطقه‌ای و جهانی دارند.

کتاب بازاریابی بین المللی و مدیریت صادرات (جلد اول) نیز یکی از کتاب‌های این انتشارات است که می‌تواند اطلاعات مفیدی را در اختیار پژوهشگران و متخصصان حوزه مسائل راهبردی قرار دهد.

هدف ‌اصلی‌ ویرایش،‌هشتم‌ کتاب، ‌ارائه ‌دیدگاه ‌متوازن‌‌تر ‌و ‌متعادل‌‌تری‌ نسبت‌ به‌ «بازاریابی‌ بین الملل‌ و ‌مدیریت ‌صادرات» است.‌در ‌این‌ نسخه‌ بر‌ روی‌ برخی‌ از‌ نکات‌ و‌ اصول،‌نسبت‌ به‌ ویرایش های،پیشین‌ تأکید بیشتری ‌شده ‌است.

خواندن کتاب بازاریابی بین المللی و مدیریت صادرات (جلد اول) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی پژوهشگران، متخصصان و علاقه‌مندان حوزه مسائل راهبردی و امنیت ملی و دفاع ملی


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۰۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۰۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۴۸-۱۲۵-۴
تعداد صفحات۹۰۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۰۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۴۸-۱۲۵-۴