با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حافظه برای مدیران

دانلود و خرید کتاب حافظه برای مدیران

راهکارهای عملی برای افزایش قدرت حافظه و بهبود عملکرد آن برای مدیران و کارشناسان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حافظه برای مدیران  نوشته  ویکی کالپین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب حافظه برای مدیران

کتاب حافظه برای مدیران اثری از ویکی کالپین با ترجمه دکتر علیرضا صالحی است. این کتاب شامل راهکارهای عملی برای افزایش قدرت حافظه و بهبود عملکرد آن برای مدیران و کارشناسان است.

موسسه دیده‌بان آی تی با بهره گیری از بیش از بیست سال سابقه و تجربه مدیران، متخصصان روزنامه نگاری، گرافیک و آی تی و همچنین حضور موثر و مستمر در دوره های مختلف نمایشگاه‌های داخلی و منطقه ای از سال ۱۳۸۶ فعالیت رسمی خود را به عنوان تنها موسسه روابط عمومی کشور در حوزه آی تی، آغاز کرده است.

به موازات رشد صنعت آی تی در کشور و همچنین ضرورت امر اطلاع‌رسانی در این حوزه، موسسه دیده‌بان آی تی نیز فعالیت‌های خود را در حوزه روابط عمومی و اطلاع‌رسانی گسترده‌تر کرد.

در حال حاضر مشاوره تخصصی در زمینه طرح‌های اطلاع رسانی و روابط عمومی، برگزاری سمینارهای عمومی و تخصصی، طراحی، نگارش، تدوین، انتشار و توزیع نشریات و خبرنامه های اختصاصی، طراحی و اجرای غرفه‌های نمایشگاهی به همراه پوشش خبری حضور در نمایشگاه و طراحی و همچنین نشر کتاب از جمله فعالیت‌های این موسسه است.

درباره کتاب حافظه برای مدیران 

ویکی کالپین در کتاب حافظه برای مدیران به دلایل بروز ضعف حافظه می‌پردازد. او درباره روش‌های رفع این مشکل صحبت می‌کند و راهکارهای عملی برای افزایش قدرت حافظه و بهبود عملکرد آن برای مدیران و کارشناسان ارئه می‌کند. 

نویسنده در تلاش بوده تا با استناد به مطالب علمی، نکاتی را در خصوص چگونگی شناخت کارکرد و ضعف حافظه بیان کند و سپس به ارائه راهکارهایی بپردازد که مدیران را در بهبود عملکرد حافظه‌شان کمک کند. 

کتاب حافظه برای مدیران را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

حافظه برای مدیران، همانطور که از نامش پیدا است، کتابی است برای مدیرانی که دچار ضعف حافظه شده‌اند. با اینحال راهکارهایی که ویکی کالپین ارائه می‌کند، می‌تواند برای تمام کسانی که با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند، مفید و سودمند باشد. 

بخشی از کتاب حافظه برای مدیران

 آیا فکر می کنید حافظه ضعیفی دارید؟ زمان یا مکان برگزاری جلسات، نام همکاران جدید (یا شاید نه خیلی جدید) یا نکات مهم برای ارائه سخنرانی و در واقع هر چیزی که یادداشت نکرده‌اید را فراموش می‌کنید؟

احتمالاً اطلاعات را به طور کامل فراموش نمی‌کنید، اما احساس می‌کنید به دلیل بالا رفتن سن دچار فراموشی شده‌اید؛ در زمان درست اما مکان اشتباه در جلسه حاضر می‌شوید، همکار خود را با نام اشتباه صدا می‌زنید یا یک سند بسیار مهم که همین یک دقیقه پیش به همراه داشته اید را گم می‌کنید.

به چند دلیل احتمال تحلیل رفتن کارایی حافظه در یک محیط کاری وجود دارد. شاید شگفت آور باشد که هیچ یک از این دلایل ظاهرا ارتباطی با سن وسال ندارند. گرچه استرس، فشار آوردن بیش از حد به حافظه و کمبود خواب اغلب ممکن است مزید بر علت باشند.

این کتاب شما را با دلایلی که ممکن است از کارایی ضعیف حافظه خود در محل کار رنج ببرید، و نحوه عملکرد حافظه (که به شما در فهم چگونگی و علت نقص عملکرد حافظه و اقداماتی که می توانید در این ارتباط انجام دهید، کمک خواهد کرد) آشنا می‌سازد

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۶۲۴۲-۱-۸
تعداد صفحات۱۲۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۶۲۴۲-۱-۸