با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
الگوی راهبردی رهبری ولایت مطلقه فقیه

دانلود و خرید کتاب الگوی راهبردی رهبری ولایت مطلقه فقیه

براساس گفتمان امام (رحمه الله علیه) و مقام معظم رهبری و تجربیات نظام

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب الگوی راهبردی رهبری ولایت مطلقه فقیه  نوشته  محمدعلی عابدی‌پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب الگوی راهبردی رهبری ولایت مطلقه فقیه

کتاب الگوی راهبردی رهبری ولایت مطلقه فقیه نوشته محمدعلی عابدی‌پور از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه و پژوهشگاه دفاع ملی است. جامعه انسانی در دوران جدید به علت پیچیدگی، شتاب و افزایش جمعیت مراحل متفاوتی از زندگی جمعی مانند افزایش منازعه‌ها، کشمکش‌ها و چالش‌های اجتماعی را به صورت وسیع در حوزه های مختلف تجربه می‌کند این کتاب سعی دارد راهنمایی باشد برای امنیتی نشدن پددیده‌های اجتماعی.

اين دانشگاه و پژوهشگاه از مراکز علمی کلیدی و حساس در عرصه مسائل راهبردی اسـت که از بدو تشکیل و راه‌اندازی آن، پـس از پیـروزی انقلاب اسلامی، در صحنه آموزش مسائل دفاعی- امنیتی و متناسـب بـا اهـداف جمهـوری اسلامی در سطوح مديران عالی کشوری و لشکری پیش‌قدم بوده است. این پژوهشگاه وظیفـه اصلی خـود را آموزش فرماندهان و مديران عالی‌رتبه کشور قرار داده است.

در همین راستا بیشتر کتاب‌های منتشر شده در مرکز انتشارات راهبردی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی در سه حوزه مدیریت راهبردی، دفاع ملی و امنیت ملی‌اند و نگاهی پژوهشی و عمقی به مسائل کشوری، منطقه‌ای و جهانی دارند.

کتاب الگوی راهبردی رهبری ولایت مطلقه فقیه نیز یکی از کتاب‌های این انتشارات است که می‌تواند اطلاعات مفیدی را در اختیار پژوهشگران و متخصصان حوزه مسائل راهبردی قرار دهد. 

مسئله ‌اصلی ‌کتاب‌ با‌توجه ‌به‌ گذشت‌ چهار‌دهه‌ از پیروزی انقلاب‌ اسلامی‌ به رهبری امام خمینی (رحمه الله علیه) و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، طراحی(( الگوی رهبری ولی فقیه)) براساس ابعاد بینش،منش،کنش و روش استنباط شده از آراء ،نظریات و گفتمان امام خمینی (رحمه الله علیه) و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) برای نسل های آینده این کشور و جهان بازمی‌گردد.

خواندن کتاب الگوی راهبردی رهبری ولایت مطلقه فقیه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی پژوهشگران، متخصصان و علاقه‌مندان حوزه مسائل راهبردی، امنیت ملی و دفاع ملی


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۱۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۸۵-۵۹-۱
تعداد صفحات۲۱۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۱۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۸۵-۵۹-۱