ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس؛ جلد نهم (ویراست هشتم)

دانلود و خرید کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس؛ جلد نهم (ویراست هشتم)

نقایص ایمنی مادرزادی و اکتسابی، سیتوکین‌ها، خصوصیات اصلی، مولکول‌های CD شناخته شده، روش‌های آزمایشگاهی رایج در ایمونولوژی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس؛ جلد نهم (ویراست هشتم)  نوشته  ابول کا. عباس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس؛ جلد نهم (ویراست هشتم)

کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس؛ جلد نهم (ویراست هشتم) نوشته ابول. کا. عباس، آندرو اچ. لیچمن و شیو پیلایی با ترجمه کاوه طاری و زهرا شمسی یکی از کتاب‌های تخصصی و آموزشی انتشارات تیمورزاده برای استفاده جامعه جوان پزشکی کشور است.

این اثر به نقایص ایمنی مادرزادی و اکتسابی، سیتوکین‌ها، خصوصیات اصلی، مولکول‌های CD شناخته شده، روش‌های آزمایشگاهی رایج در ایمونولوژی می‌پردازد.

انتشارات تیمورزاده از آبان سال ۱۳۷۴ تا به‌حال با انتشار بیش از ۴۰۰۰ عنوان کتاب در خدمت جامعه پزشکی کشور بوده است.این انتشارات که یکی از پرکارترین ناشران حوزه کتاب‌های پزشکی و دستیاری است.

کتاب‌های تخصصی حوزه پزشکی و آزمون‌های جامع پزشکی و دستیاری انتشارات تیمورزاده دو ویژگی مهم دارند که آنها را از کتاب‌های مشابه متمایز می‌کند. این کتاب‌ها در عین خلاصه بودن و کمک به صرفه‌جویی در زمان دانشجویان از نظر علمی غنی و جامع‌اند، زیر نظر نخبگان رشته‌های مختلف پزشکی تدوین شده‌اند، روزآمد هستند و تمام نیازهای دانشجو را برطرف می‌کنند.

خواندن کتاب ایمونولوژی سلولی و مولکولی ابوالعباس؛ جلد نهم (ویراست هشتم) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه دانشجویان علوم پایه پزشکی و داوطلبان آزمون جامع علوم پایه پزشکی.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۱۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸-۳۶۳-۱
تعداد صفحات۱۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۱۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸-۳۶۳-۱