دستنامه درمان های طبی واشنگتن؛ جلد دهم (ویراست ۳۴)

دانلود و خرید کتاب دستنامه درمان های طبی واشنگتن؛ جلد دهم (ویراست ۳۴)

اختلالات عصبی، اورژانس‌های پزشکی، سم‌شناسی، ایمنی‌سازی و درمان‌های بعد از مواجهه، توصیه‌های مربوط به کنترل و جداسازی عفونت

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دستنامه درمان های طبی واشنگتن؛ جلد دهم (ویراست ۳۴)  نوشته  مهیار شیرخدایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دستنامه درمان های طبی واشنگتن؛ جلد دهم (ویراست ۳۴)

کتاب دستنامه درمان های طبی واشنگتن؛ جلد دهم (ویراست ۳۴) یکی از کتاب‌های تخصصی و آموزشی انتشارات تیمورزاده برای استفاده جامعه جوان پزشکی کشور است.

این اثر به اختلالات عصبی، اورژانس‌های پزشکی، سم‌شناسی، ایمنی‌سازی و درمان‌های بعد از مواجهه، توصیه‌های مربوط به کنترل و جداسازی عفونت می‌پردازد.

انتشارات تیمورزاده از آبان سال ۱۳۷۴ تا به‌حال با انتشار بیش از ۴۰۰۰ عنوان کتاب در خدمت جامعه پزشکی کشور بوده است.این انتشارات که یکی از پرکارترین ناشران حوزه کتاب‌های پزشکی و دستیاری است.

کتاب‌های تخصصی حوزه پزشکی و آزمون‌های جامع پزشکی و دستیاری انتشارات تیمورزاده دو ویژگی مهم دارند که آنها را از کتاب‌های مشابه متمایز می‌کند. این کتاب‌ها در عین خلاصه بودن و کمک به صرفه‌جویی در زمان دانشجویان از نظر علمی غنی و جامع‌اند، زیر نظر نخبگان رشته‌های مختلف پزشکی تدوین شده‌اند، روزآمد هستند و تمام نیازهای دانشجو را برطرف می‌کنند.

خواندن کتاب دستنامه درمان های طبی واشنگتن؛ جلد دهم (ویراست ۳۴) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه دانشجویان علوم پایه پزشکی و داوطلبان آزمون جامع علوم پایه پزشکی.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۷,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۱۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸-۱۵۳-۸
تعداد صفحات۱۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۷,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۱۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸-۱۵۳-۸