با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب تکنیک های آنالیز گرمایی و کاربردهای متنوع آن اثر مجید عبدوس

دانلود و خرید کتاب تکنیک های آنالیز گرمایی و کاربردهای متنوع آن

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تکنیک های آنالیز گرمایی و کاربردهای متنوع آن  نوشته  مجید عبدوس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تکنیک های آنالیز گرمایی و کاربردهای متنوع آن

کتاب تکنیک های آنالیز گرمایی و کاربردهای متنوع آن یکی از کتاب‌های تخصصی مرکز نشر دانشگاه امیرکبیر برای استفاده دانشجویان است.

مركز نشر دانشگاه صنعتی اميركبير (پلي تكنيک تهران) با قدمتی حدود ٥٠ سال در انتشار كتب فني - مهندسي، علوم پايه و مديريت صنايع افتخار دارد با چاپ بیش از ۶۰۰ عنوان كتاب تالیفی و ترجمه ای، نقش ویژه‌ای را در ارتقاء جامعه علمی كشور ایفا نماید.

این مرکز با بهره‌مندی از پشتوانه علمی اساتید دانشگاه، اعضای شورای چاپ و نشر و تلاش مجدانه مديريت و كاركنان متعهد در واحدهای تابعه خود، مفتخر به كسب عنوان «ناشر برگزيده دانشگاهی در سال ۱۳۸۱» گرديد. همچنين در سال ۱۳۸۳ با هدف اعتلا و رشد آثار تاليفی و ترجمه‌ای در زمينه علوم فنی و مهندسی و علوم كاربردی؛ این مرکز مبتكر و مجری مراسم «كتاب سال فنی و مهندسی» در سطح دانشگاه‌های كشور بوده است كه با استقبال اعضای هيات علمی و ناشران دانشگاهی، چهارمین دوره آن نیز در سال ۱۳۸۹ برگزار گردید.

بسیاری از آثار منتشر شده توسط این مرکز به عنوان منابع درسی و کمک درسی در سایر دانشگاه‌های کشور مورد استفاده و استناد قرار می‌گیرد که کتاب تکنیک های آنالیز گرمایی و کاربردهای متنوع آن یکی از همین منابع است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۲/۲۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۶۳-۵۱۷-۵
دسته بندی
تعداد صفحات۱۸۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۲/۲۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۶۳-۵۱۷-۵