با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب راز اثر راندا برن

دانلود و خرید کتاب راز

۲٫۵ از ۱۵ نظر
۲٫۵ از ۱۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راز  نوشته  راندا برن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب راز

کتاب راز اثری از راندا برن است که با ترجمه ساره سادات علوی می‌خوانید. این اثر که نسخه مکتوب شده مستندی به همین نام است، درباره رازی صحبت می‌کند که توانایی ایجاد تحولی عمیق را در زندگی تمام انسان‌ها دارد. 

این کتاب به ۴۴ زبان ترجمه شده و ۲۱ میلیون نسخه فروش داشته است و همچنین مورد توجه چهره‌های سرشناس بسیاری از جمله اپرا وینفری، الن دی‌جنرس و لری کینگ قرار گرفته است.

درباره کتاب راز

راز چیست؟ چگونه این راز قرار است زندگی ما را متحول کند؟ بیایید نگاهی به این کتاب و مطالبش بیندازیم تا با این راز متحول کننده آشنا شویم.

راز بر اساس یک قانون قدیمی به نام قانون جذب نوشته شده است؛ این قانون می‌گوید: افکار ما قدرت بسیاری دارند. افکار مثبت به راحتی می‌توانند چیزهای مثبت و خوب مانند موفقیت و ثروت را به سمت ما جذب کنند و از طرف دیگر افکار منفی هم به راحتی ما را به سمت بعد منفی زندگی مانند از دست دادن ثروت و ... سوق می‌دهند. تمام کائنات بهم پیوسته هستند و ما و تمام انسان‌ها می‌توانیم از این بهم پیوستگی و همچنین قدرتی که افکارمان دارد استفاده کنیم تا دنیایی را برای خودمان بسازیم که تنها و تنها مخصوص به خود ما است. 

اما چگونه؟ چیز دیگری که در این کتاب می‌آموزیم مثبت اندیشی است. اگر ما باور داریم که قدرت افکار ما نامحدود است و چیزی را که ما می‌خواهیم به ما می‌بخشد، بنابراین، با کمک اندیشه مثبت می‌توانیم تمام آنچه را که می‌خواهیم به دست بیاوریم.  

کتاب راز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

راز را به تمام کسانی که دوست دارند زندگی خود را متحول کنند پیشنهاد می‌کنیم. این کتاب قرار است به ما بیاموزد چگونه با استفاده از نیروی افکار چیزهای خوب را به سمت خود جذب کنیم و از رخدادهای منفی و بد فاصله بگیریم. بنابراین اگر در پی کسب چنین فرصتی هستید، خواندن کتاب راز را از دست ندهید. 

درباره راندا برن

راندا برن نویسنده معروف و تهیه‌کننده ۲۶ اوت ۱۹۴۵ در ملبورن چشم به جهان گشود. او را در دنیا به دلیل نوشتن کتاب راز و کتاب‌هایی که بعد از آن و در ادامه راز منتشر کرد می‌شناسند. مجله تایم در سال ۲۰۰۷ راندا برن را به عنوان تاثیرگذارترین فرد دنیا معرفی کرد. علاوه بر این، زمانی که اپرا وینفری، از او دعوت کرد تا به برنامه مشهورش بیاید، میزان شهرت او چند برابر شد. 

از میان آثار دیگر راندا برن می‌توان به کتاب‌های آموزه‌های روزانه راز، راز شکرگزاری، قانون جذب، قهرمان، تقویم معجزه ۱۳۹۳، راز هستی، قدرت، معجزه و معجزه سپاس‌گزاری اشاره کرد.

بخشی از کتاب راز  

قانون جذب نیز همچون غول چراغ جادو، برآورده شدن خواسته‌هایتان را تضمین می‌کند.

فرایند خلاق به شما کمک می‌کند تا هر آنچه خواستارش هستید را در سه مرحلهٔ سادهٔ درخواست کردن، باور کردن و دریافت کردن، به دست آورید.

درخواست کردن از جهان هستی، فرصتی مناسب برای شماست تا درباره آنچه می‌خواهید، با شفافیت بیشتری بیندیشید. همین‌که خواسته‌تان را به‌صورت شفاف در ذهنتان متصور شوید، درخواست شما اعلام می‌شود.

باور کردن به این معناست که به‌گونه‌ای رفتار کنید، حرف بزنید و بیندیشید که گویی آنچه خواستارش هستید را هم‌اکنون در اختیار دارید. وقتی فرکانس داشتن خواسته‌تان را از خود ساطع کنید، قانون جذب افراد، وقایع و شرایط را به‌گونه‌ای تنظیم می‌کنید که شما خواسته خود را دریافت کنید.

دریافت کردن به این معناست که احساسی که به هنگام داشتن خواسته‌تان و پدیدار شدنش در زندگی‌تان در شما وجود دارد را پیش از دریافت آن خواسته، در خود ایجاد کنید. احساسِ خوبِ داشتن، شما را در فرکانس دریافت خواسته‌تان قرار می‌دهد.

برای کم کردن وزنتان روی «کاهش وزن» تمرکز نکنید. به‌جای آن، روی وزن ایده آلتان تمرکز کنید. احساسی که در وزن ایده آلتان خواهید داشت را تصور کنید و آن را در خود ایجاد کنید تا آن وزن را به‌سوی خود فرابخوانید.

مجسم کردن خواسته شما در زندگی‌تان برای کائنات به زمان احتیاج ندارد. یک دلار و صد میلیون دلار هیچ فرقی برایش نمی‌کند.

شروع با چیزی کوچک مثال یک فنجان قهوه یا جای پارک، راه خوبی برای درک عملکرد قانون جذب است. باقدرت نیت کنید که چیز کوچکی را جذب کنید. به‌محض اینکه قدرت خود را برای جذب تجربه کنید، شروع به ساختن چیزهای بسیار بزرگ‌تری خواهید کرد.

روز خود را با فکر کردن به اینکه می‌خواهید چطور بگذرد از قبل رقم بزنید. با این کار، زندگی‌تان را آن‌طور که می‌خواهید، خلق خواهید کرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
محمد سعید حقیقی فرد
۱۴۰۱/۰۲/۲۰

این کتاب شبه‌علم است. یک رویکرد پر از مغلطه برای به استثمار کشیدن ذهن خواننده با استفاده از استدلال‌هایی با فرضیاتی کاملا غلط. خواندن آن صرفا باعث اعتیاد شما به توهمی زاییده‌ی ترشح دوپامین ناشی از تکرار می‌شود.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۱۲-۸۰-۳
تعداد صفحات۱۷۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۱۲-۸۰-۳