با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه نویسنده پول ساز شویم؟!

دانلود و خرید کتاب چگونه نویسنده پول ساز شویم؟!

در کمتر از ۳۰ روز، کتاب آموزشی بنویسیم و با روش‌های به روز و حرفه‌ای، کتاب خود را پرفروش کنیم...

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چگونه نویسنده پول ساز شویم؟!  نوشته  فریبا حداد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چگونه نویسنده پول ساز شویم؟!

کتاب چگونه نویسنده پول ساز شویم؟! نوشته فریبا حداد است. این کتاب به شما یاد می‌دهد در کمتر از ۳۰ روز، کتاب آموزشی بنویسید و با روش‌های به روز و حرفه‌ای، کتاب خود را پرفروش کنید. 

درباره کتاب چگونه نویسنده پول ساز شویم؟!

شاید بارها تصمیم گرفته باشید در دوره‌های آموزشی نویسندگی شرکت کنید که یا دورهٔ آن طولانی بوده یا مطالب کلاس تخصصی و سنگین به نظر می‌رسیده و یا چندین دلیل و بهانهٔ دیگر را پیش رو داشته‌اید...

اینک فرصتی فراهم شده، تا با خواندن و عمل کردن به آموزه‌های اثربخش کتاب "چگونه نویسندهٔ پول‌ساز شویم؟" به تمام بهانه‌هایتان پایان داده و با آموزش‌های گام به گام و بدون حاشیه، نوشتن کتاب خود را شروع نمایید.

لذت‌بخش‌ترین زمان این تجربه هنگامی خواهد بود که کتاب چاپ‌شدهٔ خودتان را پشت ویترین مغازه‌ها و یا دست خوانندگان ببینید و آن‌گاه از شما بخواهند کتاب خودتان را برایشان امضا کنید و...

چقدر لحظهٔ طلایی و زیبایی است که به همهٔ کسانی که منتظر موفقیت شما بودند (مانند: پدر، مادر، هم‌کلاسی‌ها و دوستان) اثبات کنید که شما هم می‌توانید اثرگذار باشید و دانش، تجربه و تخصص‌تان را با یک کتاب مفید و عالی به دیگران انتقال دهید.  با بکارگیری اصول عملی این کتاب، می‌توانید کتاب خود را منتشر نمایید و بدانید که کتاب به طور مستقیم و غیرمستقیم سطح درآمدتان را بالا می‌برد.

خواندن کتاب چگونه نویسنده پول ساز شویم؟! را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب راب ه تمام کسانی که به دنبال کتاب نوشتن هستند پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب چگونه نویسنده پول ساز شویم؟!

اصول اولیهٔ نوشتن

نوشتن کتاب یک کار بزرگ است؛ خواه زندگی‌نامه باشد، یک رمان داستانی یا مجموعه شعر یا موضوعات دیگر. اگر بدون برنامه بخواهید شروع کنید، ممکن است با موانع ناامیدکننده‌ای برخورد کنید که شما را از ادامهٔ کار منصرف کند. در صورتی که با یک برنامه‌ریزی خوب، می‌توانید خود را برای موفقیت آماده کنید.

قبل از نوشتن، هدف خود را تعیین کنید و اطمینان حاصل کنید که ابزار و محیط خود را آماده کرده‌اید. تعیین هدف باعث می‌شود هر جا مسیر خود را گم کردید به راحتی راه را پیدا کنید.

ابزار نوشتاری خود را انتخاب کنید؛

هیچ راه درست و نادرستی برای نوشتن وجود ندارد. برخی افراد دریافتند که نوشتن در رایانه آنها را از نوشتن دور می‌کند، بنابراین ترجیح می‌دهند کار را با دست انجام دهند. افراد دیگر رایانه را ترجیح می‌دهند زیرا آنها می‌توانند ویرایش راحت‌تری داشته باشند و از اینترنت برای تحقیق در مورد پروژه‌های خود استفاده کنند. برای انتخاب یکی بر دیگری فشار وارد نکنید. مهم این است که شما یک روش نوشتن را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد کارآمد و کارآمد باشید. ایجاد یک سیستم سازمانی

چه با رایانه و چه با مداد و کاغذ کار می‌کنید، برای ساماندهی افکار خود به یک سیستم نیاز دارید. بهتر است قبل از اینکه یادداشت‌هایتان خیلی ناجور شوند، یک استراتژی سازمانی ارائه کنید. در صورت استفاده از رایانه یک پوشه برای کل کتاب ایجاد کنید، سپس پوشه‌های جداگانه‌ای برای نگهداری انواع مختلف اطلاعات ایجاد کنید. اگر از قلم و کاغذ استفاده می‌کنید، پوشه یا پرونده‌های مربوط به انواع مختلف اطلاعات را در قفسه‌های جداگانه‌ای قرار دهید.

بدیهی است که کتاب‌های غیر داستانی مستلزم تحقیقات زیادی هستند. اطمینان حاصل کنید که می‌توانید تمام اطلاعات خود را به سرعت و به راحتی با سیستم سازمانی خود پیدا کنید.

می‌توانید از نرم‌افزارهایی استفاده کنید که به نویسندگان کمک می‌کنند تا منابع و اطلاعات خود را سازماندهی کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۷,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۲۸۰-۳۹-۶
تعداد صفحات۶۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۷,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۲۸۰-۳۹-۶