با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مرجع کامل برنامه نویسی ++C

دانلود و خرید کتاب مرجع کامل برنامه نویسی ++C

۴٫۵ از ۲ نظر
۴٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مرجع کامل برنامه نویسی ++C  نوشته  جواد وحیدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مرجع کامل برنامه نویسی ++C

کتاب مرجع کامل برنامه نویسی ++C نوشته جواد وحیدی و یوسف عباس‌نژادورزی است. این کتاب یکی از کتاب‌های تخصصی برنامه‌نویسی نشرفناوری‌نوین است. کتاب مرجع کامل برنامه نویسی ++C همراه تمام متخصصان برنامه‌نویسی و دانشجویان این رشته خواهد بود. 

درباره کتاب مرجع کامل برنامه نویسی ++C

برنامه‌نویسی کامپیوتر فرآیند نوشتن، اشکال‌زدایی و نگه داری کد منبع برنامه کامپیوتر می‌باشد. این کد منبع با یک زبان برنامه‌نویسی نوشته‌شده است و ممکن است تغییر داده‌شده یک کد قبلی و یا یک کد کاملاً جدید باشد. هدف برنامه‌نویسی ساختن یک برنامه است که یک رفتار خواسته‌شده را به نمایش بگذارد.

یکی از دغدغه‌های همیشگی اغلب دانشجویان رشته‌های علوم پایه، فنی مهندسی و به‌خصوص دانشجویان رشته کامپیوتر این است که، چگونه می‌توانیم یک برنامه‌نویس خوب و حرفه‌ای شویم ؟ برخی از آنان بر این باورند که این کار اصلاً امکان‌پذیر نیست و یا می‌پندارند که آن‌ها برای این کار ساخته نشده‌اند.

برنامه‌نویسی نیز مانند آموزش زبان، فرایندی زمان‌بر است و نمی‌توانیم در فاصله زمانی اندک انتظار زیادی از خودمان داشته باشیم، درنهایت باید از یک نقطه آغاز کرد. اما نکته حائز اهمیت آن است که :

آب این رود به سرچشمه نمی‌گردد باز بهتر آن است که غفلت نکنیم از آغاز

یکی از عناصر بنیادی برای شروع درست یک درس برنامه‌نویسی، استفاده از یک منبع مناسب است. نگارش کتاب حاضر نیز به همین منظور صورت پذیرفته است.مطالب این کتاب به‌گونه‌ای تنظیم‌شده است که خواننده، با یک ترتیب منطقی به دنیای برنامه‌نویسی قدم بگذارد و با پی گیری کتاب تا انتها بدون آن که فشار زیادی را متحمل شود به یک مرجع کامل برنامه نویس خوب  ++C  تبدیل شود.

خواندن کتاب مرجع کامل برنامه نویسی ++C را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به برنامه‌نویسی پیشنهاد می‌کنیم.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۰۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۱۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۹۳-۲۷-۹
دسته بندی
تعداد صفحات۶۰۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۱۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۹۳-۲۷-۹