اختلالات خوردن، خستگی مزمن و فیبرومیالژیا

دانلود و خرید کتاب اختلالات خوردن، خستگی مزمن و فیبرومیالژیا

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اختلالات خوردن، خستگی مزمن و فیبرومیالژیا  نوشته  سینا طاهر زاده بروجنی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اختلالات خوردن، خستگی مزمن و فیبرومیالژیا

کتاب اختلالات خوردن، خستگی مزمن و فیبرومیالژیا اثر سینا طاهرزاده بروجنی، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته روان‌پزشکی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب اختلالات خوردن، خستگی مزمن و فیبرومیالژیا

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب اختلالات خوردن، خستگی مزمن و فیبرومیالژیا با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب اختلالات خوردن، خستگی مزمن و فیبرومیالژیا مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب اختلالات خوردن، خستگی مزمن و فیبرومیالژیا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب اختلالات خوردن، خستگی مزمن و فیبرومیالژیا برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۲۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۰۰-۹
تعداد صفحات۱۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۲۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۰۰-۹