ژنیکولوژی عمومی در نواک 1400

دانلود و خرید کتاب ژنیکولوژی عمومی در نواک 1400

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی؛ ویژه متقاضیان شرکت در آزمون‌های فلوشیپ و ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ژنیکولوژی عمومی در نواک 1400  نوشته  یاسمن فربد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ژنیکولوژی عمومی در نواک 1400

کتاب ژنیکولوژی عمومی در نواک ۱۴۰۰ اثر یاسمن فربد، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته زنان است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب ژنیکولوژی عمومی در نواک ۱۴۰۰

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب ژنیکولوژی عمومی در نواک 1400 با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب ژنیکولوژی عمومی در نواک 1400 مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب ژنیکولوژی عمومی در نواک ۱۴۰۰  را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب ژنیکولوژی عمومی در نواک 1400 برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۱۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۰۱-۶
تعداد صفحات۱۷۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۱۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۰۱-۶