با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب آهو در طویله (مولوی نامه ۵) اثر سعید رزاقی

دانلود و خرید کتاب آهو در طویله (مولوی نامه ۵)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آهو در طویله (مولوی نامه ۵)  نوشته  سعید رزاقی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب آهو در طویله (مولوی نامه ۵)

کتاب آهو در طویله  اولین جلد از مجموعه مولوی‌ نامه است که سعید رزاقی برای کودکان گردآوری و بازنویسی کرده است. این کتاب به صورت کمیک و تصویری برای کودکان نوشته شده است.

درباره مجموعه کتاب مولوی نامه

نویسنده در مقدمه کتاب می‌گوید از کودکی با خواندن کتاب قصه های خوب برای بچه های خوب که به ستاد مهدی آذری یزدی برای بچه‌ها نوشته بود، با داستان‌های مولوی آشنا شده است. و ایشان چقدر خوب توانسته بودند داستانهای یکی از بزرگ‌ترین شاعران و اندیشمند جهان یعنی مولانا را برای کودکان و نوجوانان آن روزگار و امروز ساده سازی و قابل فهم کنند.

پس نویسنده با تاثیرگرفتن از آن قلم شیوا و انعکاس این قصه‌های شیر ین و عبرت آموز در قالب مجموعه کتاب کمیک یا پی‌نما مولوی نامه، بار دیگر داستان‌هایی جذاب و زیبا را بازآفرینی کرده است.

مجموعه مولوی نامه برای کودکان داستان‌های آموزنده‌ای روایت می‌کند و کمک می‌کند تا با تصاویر جذاب و داستان‌های زیبا مفاهیم اخلاقی را یاد بگیرند.

مولانا جلال الدین محمد بلخی در سال ۶۰۴ ه.ق در بلخ متولد شد. او یکی از تاثیرگذارترین شاعران جهان است که مثنوی را به عنوان نمونه اعلای داستان‌سرایی و آموزش برای خوانندگان تمام دوران نوشته است.

خواندن مجموعه کتاب مولوی نامه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب‌ها را به تمام کودکان علاقه‌مند به داستان پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۲۵
شابک۹۷۸۶۲۲۷۱۸۶۵۰۵
تعداد صفحات۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۲۵
شابک۹۷۸۶۲۲۷۱۸۶۵۰۵