کتاب مرور سریع بر متابولیک کودکان اثر مهدیه‌سادات کسائی‌زادگان مهابادی

دانلود و خرید کتاب مرور سریع بر متابولیک کودکان

کتاب جامع آزمون ارتقا و بورد ۱۴۰۰

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مرور سریع بر متابولیک کودکان  نوشته  مهدیه‌سادات کسائی‌زادگان مهابادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب مرور سریع بر متابولیک کودکان

کتاب مرور سریع بر متابولیک کودکان نوشته دکتر مهدیه سادات کسائی زادگان مهابادی مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس مرور سریع بر متابولیک کودکان است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب مرور سریع بر متابولیک کودکان شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب مرور سریع بر متابولیک کودکان

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب مرور سریع بر متابولیک کودکان با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب مرور سریع بر متابولیک کودکان مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب مرور سریع بر متابولیک کودکان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب مرور سریع بر متابولیک کودکان برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۸۴-۷
تعداد صفحات۸۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۸۴-۷