با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فارماسیوتیکس

دانلود و خرید کتاب فارماسیوتیکس

دارورسانی و هدفمندسازی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فارماسیوتیکس  نوشته  اوان پری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب فارماسیوتیکس

کتاب فارماسیوتیکس نوشته اوان پری و توماس رادس یکی از کتاب تخصصی انتشارات دانشگاه اصفهان برای تدریس در رشته داروسازی این دانشگاه است.

انتشارات دانشگاه اصفهان از سال ۱۳۳۳ شمسی شروع به کار نموده است ولی فعالیت رسمی خودرا از سال ۱۳۴۷ آغاز کرده است. فعالیت‌های عمده انتشارات دانشگاه اصفهان درحوزه کتاب عبارت است از تالیف و ترجمه ونشر کتاب‌های علمی و درسی برای رشته‌هایی که در دانشگاه تدریس می‌شود، نخستین کتاب از انتشارات دانشگاه اصفهان در سال ۱۳۳۸ هجری شمسی انتشار یافته است و از آن سال تاکنون بیش ۷۳۰عنوان کتاب به چاپ رسیده است.

در حوزه نشریات نیز دانشگاه اصفهان رتبه چهارم تعداد نشریات علمی پژوهشی را در کشور داراست و در حال حاضر بیش از ۴۰ نشریه فعال در این حوزه منتشر می‌شود.

کتاب تخصصی فارماسیوتیکس یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است.

کتاب حاضر یکی از کتب جامع دانشگاهی در زمینه روش‌های دارو درمانی و فارماسیوتیکس است که مطالب آن برای مطالعه دانشجویان رشته‌های علوم کاربردی از جمله مهندسی پزشکی، مهندسی مواد، پزشکی، داورسازی، دندانپزشکی و ... بسیار مفید بوده و مرجع مناسبی برای مدرسین درس رهایش دارو در این رشته ها و کلیه پژوهشگران علاقه‌مند به تحقیق در این حوزه است. در بخش اول مروری کلی ارائه شده است. در بخش‌های دوم و سوم سیستم‌های رهایش سریع مورد بررسی قرار گرفته است. در دیگر فصل‌ها به ترتیب سیستم‌های رهایش تاخیری، پیوسته، کنترل شده و هدفمند بررسی شده‌اند. در بخش هشتم انواع مهم حامل های دارورسان در طراحی سیستم های رهایش دارو بیان شده است. 

خواندن کتاب فارماسیوتیکس را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام دانشجویان و علاقه‌مندان به داروسازی  و رشته‌های علوم کاربردی پیشنهاد می‌کنیم.

 


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۰-۱۸۱-۶‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
دسته بندی
تعداد صفحات۳۲۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۰-۱۸۱-۶‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬