با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت و کنترل پروژه های فناوری اطلاعات

دانلود و خرید کتاب مدیریت و کنترل پروژه های فناوری اطلاعات

رویکرد چابک، PMBOK-6

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدیریت و کنترل پروژه های فناوری اطلاعات  نوشته  محسن صدیقی‌مشکنانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مدیریت و کنترل پروژه های فناوری اطلاعات

کتاب مدیریت و کنترل پروژه های فناوری اطلاعات با رویکرد چابک، PMBOK-6 نوشته محسن صدیق مشکنانی است. 

کتاب مدیریت و کنترل پروژه‌های فناوری اطلاعات: رویکرد چابک، PMBOK-6، تمام محورهای دانشی آخرین نسخه‌ موجود پیکره‌ی دانش مدیریت، یعنیPMBOK-6،که استاندارد مدیریت پروژه در دنیاست، از منظر فناوری اطلاعات و با توجه به شرایط ما، پوشش می‌دهد. در این کتاب، رویکرد چابک، برمبنای تولید چابک نرم‌افزار، در فصول مختلف دنبال شده است.

در این اثر ابتدا با مفاهیم مانند مدیریت و مهندسی و کنترل پروژه‌ها آشنا می‌شویم. سپس درباره مدیریت یکپارچگی (مجتمع سازی) پروژه آشنا می‌شویم و از محدوده پروژه و مدیریت ارتباطات پروژه می‌خوانیم. در فصل‌های بعدی کتاب با کیفیت پروژه آشنا می‌شویم و می‌آموزیم که چگونه می‌توانیم پروژه‌ها را به شکلی که فراتر از تنها یک پروژه ساده باشد، مدیریت کنیم و به انجام برسانیم.

کتاب مدیریت و کنترل پروژه های فناوری اطلاعات را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب مدیریت و کنترل پروژه های فناوری اطلاعات می‌تواند به عنوان کتاب درسی برای دانشجویان درس مدیریت و کنترل پروژه‌ها‌ی فناوری اطلاعات استفاده شود. علاوه بر این، دانشجویان مهندسی نرم‌افزار و دست اندرکاران و مدیران پروژه‌های فناوری اطلاعات نیز می‌توانند از محتوای این اثر استفاده کنند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۹۷۸۶۶-۳
دسته بندی
تعداد صفحات۲۰۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۹۷۸۶۶-۳