با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مجانی؛ ما نمی‌توانیم در آینده‌مون تغییری ایجاد کنیم اما...

دانلود و خرید کتاب مجانی؛ ما نمی‌توانیم در آینده‌مون تغییری ایجاد کنیم اما...

۳٫۳ از ۳ نظر
۳٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مجانی؛ ما نمی‌توانیم در آینده‌مون تغییری ایجاد کنیم اما...  نوشته  امین حاجی‌نظری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مجانی؛ ما نمی‌توانیم در آینده‌مون تغییری ایجاد کنیم اما...

کتاب مجانی؛ ما نمی‌توانیم در آینده‌مون تغییری ایجاد کنیم اما... اثری از امین حاجی نظری است. این کتاب راهکارهایی کاربردی برای تمام کسانی دارد که دوست دارند تغییرات اساسی در مسیر زندگی خود به دست بیاورند. 

انتشارات بید از سال ۱۳۹۷ با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت خود را به عنوان ناشر عمومی آغاز کرده است و در حوزه‌هایی چون ادبیات، علوم اجتماعی، علوم سیاسی، حقوق، اقتصاد، مدیریت، دین، فلسفه، تاریخ،‌ روان‌شناسی، علوم طبیعی و هنر اقدام به نشر و چاپ کتاب نموده است.

نشر بید کار خود را با نویسندگان، شاعران و مترجمان توانمند و جوان اما گمنام شروع کرده است و هدفش کشف استعدادهای بالقوه‌ ادبی، هنری و علمی و پرورش استعدادهایی است که در دنیای نشر امروز مجال دیده شدن نداشته‌اند. درهای این انتشارات به روی جوانان صاحب اندیشه، شاعران توانمند، نویسندگان نوقلم و مترجمان با استعداد باز است.

نشر بید از سال ۱۳۹۷ تا کنون بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب از نویسندگان جوان و بااستعداد منتشر کرده است. 

درباره کتاب مجانی؛ ما نمی‌توانیم در آینده‌مون تغییری ایجاد کنیم اما...

کتاب مجانی؛ ما نمی‌توانیم در آینده‌مون تغییری ایجاد کنیم اما... مجموعه راهکارهایی هستند که می‌توانند دیدگاه انسان‌ها را نسبت به موضوعات پیرامونشان تغییر دهند و به این ترتیب به آن‌ها کمک کنند تا در مسیر موفقیت قدم بردارند. 

این کتاب مجموعه‌ای از سخنان بزرگان در حوزه موفقیت را گردآوری کرده است. اما مزیت این گفته‌ها در این است که می‌توان ابتدا مطالب را به صورت تئوری مطالعه کرد و سپس به صورت عملی در زندگی پیاده کرد و شاهد نتیجه بی‌نظیری که به بار می‌آورد، بود. امین حاجی نظری این کتاب را به صورت رایگان منتشر کرده است چرا که به گفته او تمام افراد حق دارند از این مطالب بهره‌مند شوند و آن را در زندگی خود پیاده کنند. 

کتاب مجانی؛ ما نمی‌توانیم در آینده‌مون تغییری ایجاد کنیم اما... را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

تمام علاقه‌مندان به مطالعه کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری را به مطالعه کتاب مجانی؛ ما نمی‌توانیم در آینده‌مون تغییری ایجاد کنیم اما... دعوت می‌کنیم.

بخشی از کتاب مجانی؛ ما نمی‌توانیم در آینده‌مون تغییری ایجاد کنیم اما...

جیم رون: کسانی که در هدفگذاری و برنامه ریزی درمی مانند، "درماندن" رو برنامه‌ریزی و هدفگذاری می‌کنند! خیلی جالبه که برای مسافرت، تفریح و خیلی کارهای غیرضروری دیگه دقیق‌ترین و کامل‌ترین برنامه‌ریزی‌ها رو می‌کنیم، اما اغلب برای زندگی‌مون، سال‌مون، ماه و روزهامون هیچ هدفگذاری و برنامه‌ریزی مشخصی نداریم! هدفگذاری باید دقیق، شفاف و با اعداد و ارقام قابل اندازه گیری باشه اهداف‌مون رو در سه دستی مجزا حتما بنویسیم 

نکته: خواسته‌های ما تا زمانی که در ذهن‌مون هستن صرفا آرزو و رویا می‌مونن اما وقتی روی کاغذ میان، تبدیل به اهدافی دست یافتنی و ملموس میشن واقعی میشن از دنیای تخیل وارد دنیای فیزیکی میشن و اولین مرحله‌ی تکامل به سوی "به حقیقت پیوستن" رو طی میکنن 

تونی رابینز: تعیین کردن اهداف اولین قدم در تبدیل نامرئی ها به قابل رویت ها است! اگه درباره‌ی چیزی صحبت کنید، رویاست.... اگه تصورش کنید، پس ممکنه اگه برنامه‌ریزیش کنید، دیگه واقعیته! ضمنا برای نوشتن هر ایده و ذهنیتی، باید واژه‌های مناسب اون رو پیدا کرد، جمله‌بندی اون رو ساخت و بهش سروشکل داد این فرایند باعث بیشتر فکر کردن درباره‌ی اون مطلب، و نتیجتا تثبیت اون در ناخودآگاه‌مون میشه همینطور تمرکز بر اون باعث به جریان افتادن انرژی لازم برای عملی شدنِ اون ذهنیت در درون و بیرون ما میشه نه تنها روی کاغذ ثبت میشه، بلکه در حافظه‌مون هم بهتر نقش میبنده و مسلما از خطر اینکه دستخوش تغییر یا فراموشی بشه هم در امان می‌مونه. هیچوقت.. لطفا هیچوقت اهمیت نوشتن رو دست‌کم نگیریم و این کار رو پشت‌گوش نندازیم چون اگه یه نوشتنِ ساده رو پشت‌گوش بندازیم، احتمال بالایی وجود داره که کلا خود قضیه رو هم پشت‌گوش بندازیم و بیخیال بشیم. 

**** 

گذشته از اهدافی که نقش‌های کلیدی و مهم در زندگی ما بازی خواهند کرد، اهداف کوچک‌تر و گاها خنده‌دار و سرگرم‌کننده هم برنامه‌‌ریزی کنیم تیک زدنِ لیست اهداف، از لذت‌های اصلی هدفگذاری به‌حساب میاد پس هدف‌های کوچکتر و سرگرم کننده قطعا از نکات مهم و مثبت لیست ما به حساب میان که در لا‌به لای کارهای بزرگتر و مهم‌تر، به دریافت حس لذت و رضایتمندی از برنامه‌ریزی و دست یافتن به اهداف مون بسیار کمک می‌کنن. ما که نمیتونیم از اینجا یهو سر از یه جای دیگه دربیاریم. باید قدم به قدم حرکت کنیم تا به مقصد برسیم. ما که واقعا نمیتونیم تصمیم بگیریم که یک سال دیگه یهو حسهاب بانکی‌مون چند برابر باشه یا مثلا شش ماه دیگه حال‌مون به‌مراتب بهتر باشه. ما در اصل برای روال و نظم روزمره‌مون تصمیم می‌گیریم. برای ایجاد تغییر در عادت‌هامون تصمیم می‌گیریم و این نظم و عادت‌های ما هستن که آینده‌ی ما رو شکل میدن! اینکه از وقت‌مون چطور استفاده کنیم 

رابرت کیوساکی: فرق بین ثروتمندان و فقرا در اینه که چجوری از وقت خودشون استفاده میکنن. اینکه در افزایش عادت‌های مفید و کاهش عادت‌های مضر چقدر منظم و مستمر عمل کنیم تعیین کننده‌ وضعیت درونی و بیرونی ما در یک‌سال آینده خواهد بود ما نمیتونیم تصمیم بگیریم که یک سال دیگه یهو خوش هیکل‌تر باشیم، سلامت‌تر باشیم، متخصص کارآمدتری باشیم، شهروند بهتری باشیم، انسان خوشحال‌تری باشیم و ... اما میتونیم تصمیم بگیریم که از همین امروز، روزی چهل دقیقه ورزش کنیم. تغذیه صحیح‌تری داشته باشیم، تو رشته و تخصمون یک ساعت مطالعه و یادگیری داشته باشیم، قوانین بیشتری رو رعایت کنیم و به فضاهای عمومی و دیگران بیشتر احترام بذاریم. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
MOHAMMADREZA
۱۴۰۰/۰۵/۱۰

در مقدمه کتاب نام افرادی که ذکر شده بود دقیقا مطالب گرفته شده از کتاب های این اشخاص بزرگ و موفق بود، نویسنده فقط زحمت کشیده اون هارو به زبون خودش خلاصه کرده. برای من که چند ماهی به شدت

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۰۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۱۵۹۶۶-۰
تعداد صفحات۱۰۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۰۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۱۵۹۶۶-۰