با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب نوهزینه کاهی اثر استیفن وانکر

دانلود و خرید کتاب نوهزینه کاهی

نوآوری پاسخ به نیاز واقعی کاربر

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نوهزینه کاهی  نوشته  استیفن وانکر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب نوهزینه کاهی

کتاب نوهزینه کاهی؛ نوآوری پاسخ به نیاز واقعی کاربر کتابی از استیفن وانکر و جنیفر لولا است که با ترجمه صدرا امامی و محمد جوادی قاضیانی می‌خوانید. این کتاب نوعی از نوآوری را معرفی می‌کند که به مشتریان دقیقا همان خدماتی را ارائه می دهد که می خواهند، نه بیشتر!

درباره کتاب نوهزینه کاهی

نوهزینه کاهی اصطلاحی جدید است که می‌توان آن را در یک عبارت ترجمه کرد: نوآوری پاسخ به نیاز واقعی کاربر. اما چرا باید به دنبال مطالعه چنین کتابی باشیم؟ این کتاب نوعی از نوآوری را تعریف می‌کند که با برداشت‌های قبلی ما از این مفهوم متفاوت است: نوآوری همیشه به معنای زیاد کردن نیست. بلکه گاهی‌اوقات رویکرد موفق، کمتر انجام دادن است.

این نوآوری به مدیران کسب و کارها کمک می‌کند تا به مشتریان دقیقا همان خدماتی را ارائه دهند که آن‌ها نیاز دارند. در حقیقت اصطلاح نوهزینه کاهی به معنای به‌معنای برآورده کردن انتظارات مشتریان و حتی فراتر رفتن از آن با کمترین هزینه است. اما کاهش هزینه همیشه آسان نیست و در این مسیر ممکن است با چالش‌های مختلفی روبه‌رو شویم. این کتاب به شما کمک می‌کند تا رویکرد جدیدی را در این زمینه اتخاذ کنید و با بررسی و دیدن تمام چالش‌های موجود، بهترین تصمیمات را در زمینه مشتری‌محور شدن، بگیرید. 

کتاب نوهزینه کاهی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

نوهزینه کاهی کتابی است که به تمام کسب و کارها و مدیران کمک می‌کند در این شرایط سخت و دشوار، کارشان را رونق و گسترش دهند. خواندن این کتاب را به تمام تیم‌های کاری که از شرایط همه‌گیری بیماری کرونا و نوسان قیمت‌ها ضربه خورده‌اند، پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب نوهزینه کاهی

معمولا تصور می‌شود که نوآوری به‌معنای بیشتر بودن است: طعم بیشتر، گزینه‌های بیشتر یا ویژگی‌های بیشتر. نوهزینه‌کاهی با به چالش کشیدن این مفهوم سعی دارد که این برداشت را تغییر ‌دهد و نشان دهد گاهی‌اوقات رویکرد موفق، کمتر انجام دادن است. نوهزینه‌کاهی نوآوری است که تلاش می‌کند هزینه‌ها را به حداقل برساند و همزمان مشتریان را به تحسین وا ‌دارد. نوهزینه‌کاهی به‌معنای برآورده کردن انتظارات مشتریان و حتی فراتر رفتن از آن با کمترین هزینه است.

تمایل شرکت‌ها به نوهزینه‌کاهی دلایل زیادی دارد. بعضی از آن‌ها سعی دارند بازار را تحت تاثیر قرار دهند. بعضی دیگر می‌خواهند در صنایع سنتی ارزش جدیدی خلق کنند. بعضی دیگر از نوهزینه‌کاهی برای مصونیت در مقابل تهدید نوآوری‌های تحول‌آفرین استفاده می‌کنند و بعضی دیگر از آن برای انعطاف‌ در برابر بادهای مخالف اقتصاد کلان استفاده می‌کنند. اگر به‌حوزه‌ی نوهزینه‌کاهی از بالا نگاه کنیم، تمایل به نوهزینه‌کاهی‌های سه دلیل اصلی دارد:

۱- کاهش هزینه هیچ‌گاه آسان نیست. گاهی اوقات فضایی برای کاهش هزینه وجود ندارد؛ اما نوهزینه‌کاهی رویکرد متفاوتی برای کاهش هزینه است. دراینجا کاهش هزینه یک دستور کلی نیست بلکه نتیجه‌ی جانبی مشتری‌محور شدن واقعی است.

شرکت‌ها مهارت فوق‌العاده‌ای در کره از آب گرفتن دارند و هر جا دستور داده شود تلاش به حذف مقداری از هزینه‌ها خواهند کرد و به طور معمول این کار را در بخش‌های اجرایی و عملیاتی انجام می‌دهند. اما کاهش هزینه ممکن است به افراط کشیده شود و احتمالا بعد از چندین سال چیزی برای کم کردن نمی‌ماند. در مطالعهٔ‌ سال ۲۰۱۶ از میان ۲۱۰ مدیر ارشد در ۱۰۰۰ شرکت فورچون واقع در ایالات متحده آمریکا، نزدیک به نیمی از آنها گزارش دادند که در تحقق اهداف کاهش هزینه خود ناموفق بوده‌اند. این تعداد از ۲۷٪ در سال ۲۰۱۰ و ۱۵٪ در سال ۲۰۰۸ رشد سریعی داشته است.

۲- تمرکز بی‌پایان بر کاهش هزینه و بر هم زدن منحنی هزینه‌ی صنعت حتی وقتی کسب‌وکار به خوبی در حال پیشرفت است به فرسودگی منجر شده است. ما بارها و بارها شنیده‌ایم که شرکت‌ها برای پیاده‌سازی نوآوری‌های تحول‌آفرین در فرآیندهای اجرایی به روش‌های جدیدی نیاز دارند و باید گفت نوهزینه‌کاهی یکی از راه‌های آن است.

۳- حتی در بازارهایی که اشباع‌شده به‌نظر می‌رسند کماکان نیازهای برآورده نشده‌ای وجود دارد. اگرچه احساس می‌شود که دنیا پر از خدمات و محصولات بی‌شما‌ر است؛ اما واقعیت این است که بسیاری از مشتریان و شرکت‌ها از محصولات و راه‌حل‌های فعلی راضی نیستند. آنها از قیمت‌ها، خدمات مشتری و حتی خود محصول شکایت دارند.و سعی می‌کنند با دستکاری در محصول آن‎‌ها را به شکل دلخواه خود تغییر دهند. این گروه از مشتریان به دنبال فرصتی هستند تا با هزینه‌ای کمتر نیاز خود را برطرف کنند و نوهزینه ‌کاهی ابزاری عالی برای پاسخ به این نیازهاست.

سایر کتاب‌های استیفن وانکر

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۴۶۶-۴۵-۳
تعداد صفحات۱۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۴۶۶-۴۵-۳