با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب مهندسی نرم افزار شی گرا؛ جلد اول اثر دیوید سی کونگoff

کتاب مهندسی نرم افزار شی گرا؛ جلد اول

نویسنده:دیوید سی کونگمترجم:بهمن زمانیافسانه فاطمیانتشارات:انتشارات دانشگاه اصفهانسال انتشار:۱۳۹۴تعداد صفحه‌ها:۴۵۱ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۳.۱از ۷ رأیخواندن نظرات

سال انتشار۱۳۹۴

تعداد صفحه‌ها۴۵۱ صفحه

معرفی کتاب مهندسی نرم افزار شی گرا؛ جلد اول

کتاب مهندسی نرم افزار شی گرا؛ جلد اول نوشته دیوید سی کونگ یکی از کتاب تخصصی انتشارات دانشگاه اصفهان برای تدریس در رشته مهندسی کامپیوتر این دانشگاه است.

انتشارات دانشگاه اصفهان از سال ۱۳۳۳ شمسی شروع به کار نموده است ولی فعالیت رسمی خودرا از سال ۱۳۴۷ آغاز کرده است. فعالیت‌های عمده انتشارات دانشگاه اصفهان درحوزه کتاب عبارت است از تالیف و ترجمه ونشر کتاب‌های علمی و درسی برای رشته‌هایی که در دانشگاه تدریس می‌شود، نخستین کتاب از انتشارات دانشگاه اصفهان در سال ۱۳۳۸ هجری شمسی انتشار یافته است و از آن سال تاکنون بیش ۷۳۰عنوان کتاب به چاپ رسیده است.

در حوزه نشریات نیز دانشگاه اصفهان رتبه چهارم تعداد نشریات علمی پژوهشی را در کشور داراست و در حال حاضر بیش از ۴۰ نشریه فعال در این حوزه منتشر می‌شود.

کتاب تخصصی مهندسی نرم افزار شی گرا؛ جلد اول یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است.

 این کتاب با بازبینی و دقت زیاد اصول مهندسی نرم افزار را بر اساس فناوری شی‌گرا تعریف نموده و سعی در آموزش یک متدولوژی نوین در توسعه نرم افزار دارد. این کتاب به عنوان منبع اولیه برای دروس سال‌های آخر مقطع کارشناسی، دروس مقدماتی مقطع کارشناسی ارشد، و نیز دوره‌های آموزش تخصصی در صنعت فناوری اطلاعات مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

مطالب این کتاب در طی یک دهه اخیر از دروسی که در دانشگاه‌ها و شرکت‌های متعدد، اعم از محلی و بین المللی، تدریس شده‌اند و نیز به کارگیری این مطالب در پروژه‌های با سرمایه گذاری صنعتی و پروژه‌هایی که توسط مهندسان نرم‌افزار در شرکت‌های مختلف اجرا شده‌اند، تهیه و تکمیل شده است. 

خواندن کتاب مهندسی نرم افزار شی گرا؛ جلد اول را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای دانشجویان رشته‌های علوم کامپیوتر یا مهندسی نرم افزار، و نیز برای کسانی که حرفه‌شان توسعه نرم‌افزار است، نوشته شده است.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است