با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب زبان انگلیسی برای دانشجویان علوم انسانی اثر سعید کتابی

دانلود و خرید کتاب زبان انگلیسی برای دانشجویان علوم انسانی

English for the students of humanities

۳٫۹ از ۹ نظر
۳٫۹ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زبان انگلیسی برای دانشجویان علوم انسانی  نوشته  سعید کتابی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب زبان انگلیسی برای دانشجویان علوم انسانی

کتاب زبان انگلیسی برای دانشجویان علوم انسانی، English for the students of humanities نوشته سعید کتابی و دیگران، یکی از کتاب تخصصی انتشارات دانشگاه اصفهان برای تدریس در رشته های علوم انسانی این دانشگاه است.

درباره انتشارات دانشگاه اصفهان

انتشارات دانشگاه اصفهان از سال ۱۳۳۳ شمسی شروع به کار نموده است ولی فعالیت رسمی خودرا از سال ۱۳۴۷ آغاز کرده است. فعالیت‌های عمده انتشارات دانشگاه اصفهان درحوزه کتاب عبارت است از تالیف و ترجمه ونشر کتاب‌های علمی و درسی برای رشته‌هایی که در دانشگاه تدریس می‌شود، نخستین کتاب از انتشارات دانشگاه اصفهان در سال ۱۳۳۸ هجری شمسی انتشار یافته است و از آن سال تاکنون بیش ۷۳۰عنوان کتاب به چاپ رسیده است.

در حوزه نشریات نیز دانشگاه اصفهان رتبه چهارم تعداد نشریات علمی پژوهشی را در کشور داراست و در حال حاضر بیش از ۴۰ نشریه فعال در این حوزه منتشر می‌شود.

خواندن کتاب زبان انگلیسی برای دانشجویان علوم انسانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

کتاب تخصصی زبان انگلیسی برای دانشجویان علوم انسانی، English for the students of humanities یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Bashir Teimory
۱۳۹۹/۱۱/۲۰

قسمت های مهم کتاب را لو ندهیم😂😂😂 چی میشه بعد ازین همه استفاده ازحق چاپش حداقل پی دی افش رو رایگان کنید. من مجبور بودم بخاطر درس زبان بخرمش وگرنه به هیچ عنوان ازش استفاده نمیکردم

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۱/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۰-۰۹۵-۶
دسته بندی
تعداد صفحات۱۷۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۱/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۰-۰۹۵-۶