با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
یک گاز کوچولو از کیک ماه

دانلود و خرید کتاب یک گاز کوچولو از کیک ماه

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب یک گاز کوچولو از کیک ماه  نوشته  گریس لین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یک گاز کوچولو از کیک ماه

کتاب یک گاز کوچولو از کیک ماه نوشته گریس لین و ترجمه مریم رئیسی است. کتاب یک گاز کوچولو از کیک ماه را انتشارات پرتقال منتشر کرده است، این انتشارات با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

درباره کتاب یک گاز کوچولو از کیک ماه

همه ما یک تصوری از ماه داریم که مخصوص به خودمان است بعضی ماه را یک بادکنک سفید می‌بینند، بعضی فکر می‌کنند ماه یک تکه پنیر خوشمره است که هرشب یکی آن را گاز می زند و شاید بعضی‌ها هم فکر کنند ماه یک تکه کیک بزرگ است....

 در این داستان ما با یک مادر و دختر آشنا می‌شویم که باهم کیک ماه را می‌‌پزند. این مادر و دختر از ستاره‌های آسمان هستند. آنها باهم کیک خوشمزه ماه را می‌پزند. مادر هرشب به دختر می‌گوید مبادا به کیک ناخنک بزند اما دخترک ستاره‌ای نمی‌تواند جلوی خودش را بگیرد و هرشب به ماه یک گاز کوچولو می‌زند تا این که....

این داستان که شبیه داستان‌های فولکلور و افسانه‌های عامه‌پسند است با یک روایت سمبلیک و خیالی، از تغییرات ماه در آسمان برای کودکان می‌گوید. این داستان بسیار مورد توجه و تحسین منتقدان کتاب کودک بوده و توانسته برای نویسنده‌اش مدال افتخار کالدکوت را به ارمغان آورد. گریس لین پیش از این هم، به خاطر رمان‌های فانتزی و افسانه‌ایش برنده‌ جایزه‌ معتبر مدال نیوبری شده است.

خواندن کتاب یک گاز کوچولو از کیک ماه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 کودکان ۳ تا ۷ ساله مخاطبان کتاب یک گاز کوچولو از کیک ماه هستند.

 درباره گریس لین

 گریس لین در سال ۱۹۷۴ در آمریکا به دنیا آمده است. او نویسنده و تصویرگر کتاب‌های کودکان است. والدین او از تایوان به امریکا مهاجرت کرده‌ بودند و لین در نیویورک بزرک شده و در دانشگاه رودآیلند طراحی خوانده است. همسر لین به او در نوشتن کتاب‌هایش کمک می‌کرد اما در سال ۲۰۰۷ بر اثر سرطان درگذشت. لین در حال حاضر با همسر جدید و دخترش در ماساچوست زندگی می کند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۵۹۴-۴
تعداد صفحات۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۵۹۴-۴