با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه یک کسب و کار را ارزش گذاری کنیم؟

دانلود و خرید کتاب چگونه یک کسب و کار را ارزش گذاری کنیم؟

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چگونه یک کسب و کار را ارزش گذاری کنیم؟  نوشته  موسسه HTeBooks  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چگونه یک کسب و کار را ارزش گذاری کنیم؟

کتاب چگونه یک کسب و کار را ارزش گذاری کنیم؟ از مجموعه کتاب‌های خودیاریِ شرکت HTeBooks ترجمه شده است.

از جمله نکات بسیار قابل‌توجه این کتاب‌های خودآموز، کوتاه و کاربردی بودن آنهاست و اینکه با زبانی بسیار ساده مطالب را منتقل می‌کنند. نویسندگان این مجموعه هیچ‌گاه به حاشیه نمی‌روند و سعی می‌کنند در کمترین زمان بیشترین و مفیدترین مطالب را با خواننده به اشتراک بگذارند.

درباره کتاب چگونه یک کسب و کار را ارزش گذاری کنیم؟

کتابِ چگونه یک کسب‌وکار را ارزش‌گذاری کنیم به شما کمک می‌کند تا ارزش کسب‌وکار خود را به سادگی و بدون وابستگی به عاملی خاص، ارزیابی کنید و در این راه دچار اشتباه و خودفریبی نشوید. در واقع این کتاب شما را به پشت صحنۀ ارزیابی‌های شغلی می‌برد و اقدامات ساده‌ای را پیشنهاد می‌دهد که با به کار بردن آنها می‌توانید کسب‌و کار خود را به درستی و هدف‌مند ارتقا دهید.

 خواندن کتاب چگونه یک کسب و کار را ارزش گذاری کنیم؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

علاقه‌مندان به کتاب‌های حوزه موفقیت در کسب‌وکار مخاطبان این کتاب‌اند.

 بخشی از کتاب چگونه یک کسب و کار را ارزش گذاری کنیم؟

تنها راهی که می‌توانید بدانید مشتریان چه تصوری از کسب‌وکار شما دارند این است که آن را از دریچهٔ نگاه آن‌ها بنگرید.» دانیل آر.اسکراگین۱

این روزها فروش کسب‌وکار به موضوع روز بدل شده است و این یکی از دلایل مهمی است که باید ارزش کسب‌وکار خود را بدانید، چه قصد خرید داشته باشید و چه قصد فروش. در گذشته، یک کسب‌وکار توسط یک فرد ایجاد می‌شد، پرورش و توسعه می‌یافت و درنهایت به فرزندان منتقل می‌شد؛ به عبارتی، کسب‌وکار معمولاً در خانواده باقی می‌ماند.

امروزه کسب‌وکارها کالاهای پر تقاضایی هستند. ایده‌ای را انتخاب و اجرا می‌کنید، برندی را به وجود می‌آورید و محبوبیت آن را بین مردم گسترش می‌دهید. کسب‌وکار جدید را با فعالیت‌های گسترده توسعه می‌دهید و در ذهن مردم جا می‌اندازید. حال می‌توانید آن را برای کسب منفعت بفروشید و سرمایه‌گذاری دیگری را با هدف فروش آغاز کنید.

این دو رویکرد کاملاً از یکدیگر متفاوت‌اند و هیچ‌یک ایدهٔ بدی برای ادارهٔ یک کسب‌وکار و واگذاری آن به فردی دیگر نیستند.

از سوی دیگر، مطالعات نشان داده است کسب‌وکارهایی که دوران تصدی طولانی‌تری دارند عملکرد بهتری نیز دارند. کسب‌وکارهایی که به‌عنوان راهی برای افزایش محبوبیت ایجاد شدند، ممکن است در ابتدا عملکرد خوبی داشته باشند اما نهایتاً شکست می‌خورند. این گفته شاید به‌نوعی کلی‌گویی باشد اما حقیقت دارد.

ارزیابی کسب‌وکار به همین دلیل به وجود آمده است. این فرایند هرچند سابقه‌ای طولانی دارد، محبوبیت آن اخیراً افزایش یافته است.

ارزیابی کسب‌وکار فرایند تعیین ارزش واقعی یک کسب‌وکار است، فرقی نمی‌کند که این کسب‌وکار چند سال یا چند ده سال عمر داشته باشد. با به‌کارگیری شیوه‌های رایج در تعیین ارزش حقیقی یک کسب‌وکار، هم فروشنده و هم خریدار از منصفانه بودن معامله رضایت خاطر خواهند داشت.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴,۹۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۱۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۶۷-۰۵-۵
تعداد صفحات۲۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴,۹۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۱۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۶۷-۰۵-۵