با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
استرس خود را کنترل کنید و زمانتان را مدیریت نمایید!

دانلود و خرید کتاب استرس خود را کنترل کنید و زمانتان را مدیریت نمایید!

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب استرس خود را کنترل کنید و زمانتان را مدیریت نمایید!  نوشته  گئورگیوس پی. پیپروپولوس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب استرس خود را کنترل کنید و زمانتان را مدیریت نمایید!

کتاب استرس خود را کنترل کنید و زمانتان را مدیریت نمایید! نوشته گئورگیوس پی. پیپروپولوس و ترجمه طوبی مردانی است. این اثر همانطور که از نامش پیداست، راهکارهایی برای کنترل اضطراب و همچنین مدیریت زمان دارد. 

درباره کتاب استرس خود را کنترل کنید و زمانتان را مدیریت نمایید!

گئورگیوس پی. پیپروپولوس در کتاب استرس خود را کنترل کنید و زمانتان را مدیریت نمایید! به دو موضوع مهمی می‌پردازد که افراد بسیاری را درگیر خود کرده است. کنترل اضطراب و مدیریت زمان. این کتاب دو بخش دارد. بخش اول که درباره اضطراب صحبت می‌کند بعد از صحبت و ارائه توضیحاتی درباره مفهوم استرس و عوامل ایجاد کننده آن، راهکارهایی را ارائه می‌کند که در کنترل استرس مفید هستند. 

بخش دوم کتاب به مدیریت زمان اختصاص دارد. این بخش علاوه بر کمک به مخاطبان در مدیریت زمان به آنان کمک می‌کند تا اهدافشان را تعیین کنند و لیستی از کارهایی که باید انجام دهند، بنویسند. 

کتاب استرس خود را کنترل کنید و زمانتان را مدیریت نمایید! را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

خواندن کتاب استرس خود را کنترل کنید و زمانتان را مدیریت نمایید! را به تمام کسانی که درگیر دو معضل اضطراب و عدم توانایی در مدیریت زمان هستند، پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب استرس خود را کنترل کنید و زمانتان را مدیریت نمایید!

بله افرادی هستند که استرس را تجربه نمی‌کنند و از هرگونه محدودیت زمانی آزاد هستند! می‌توانید این افراد را در جشن‌های محلی بیابید، اما متأسفانه این افراد قادر نیستند پاسخی را که به دنبالش هستید، ارائه دهند. چه دوست داشته باشیم و چه نداشته باشیم، واقعیت غیرقابل انکار این است که استرس و زمان دو متغیری هستند که در طبیعت ما به عنوان ارگان‌های زنده در هم آمیخته شده‌اند. موفقیت در محدود کردن استرس به پایین ترین سطوح ممکن و مدیریت مؤثر زمان در توانایی ما به یادگیری چگونگی مقابله با عوامل استرس‌زای هرروز که به طور پیوسته در برابرمان قرار می‌گیرند و زمان بدون هشدارهای اولیه و استفاده خلاقانه از زمانی که در اختیار داریم، قرار می‌گیرد؛ زیرا ما هیچ راهی برای افزایش زمان در اختیار نداریم.

«استرس عکس العمل نرمال جسم در برابر الزامات ناگهانی محیط است.»

در واقع، محرک‌های زیادی هستند که به عنوان «عوامل استرس‌زا» عکس العمل استرس را به همراه دارند. مطلب جالبی که باید به آن توجه داشته باشیم این است که «عوامل استرس‌زایی» که می‌توانند ما را در وضعیت استرس قرار دهند می‌توانند هم از منابع مثبت و هم منفی نشأت بگیرند و به تجارب خوشایند و ناخوشایند ربط داده شوند.

بنابراین متعجب نشوید، زیرا ممکن است به خاطر شکست در کسب ترفیع یا یک رتبه دانشگاهی دچار استرس شویم. ممکن است با اعلام ترفیعی که مدت‌ها انتظارش را می‌کشیدیم دچار استرس شویم که با نیاز به رفتن به مکان دیگری از شرکت بر شدت استرس آن افزوده می‌شود. ممکن است با آماده‌سازی برای تعطیلات در پیش رو یا تبادل حلقه با کسی که عاشقش هستیم دچار استرس شویم. همه این شرایط می‌تواند شما را دچار استرس کند.

وقتی وارد حالت استرس می شویم، بدن فورا همه انرژی لازم را بسیج می‌کند و این انرژی را در تلاش برای مقابله موفقیت آمیز با عوامل استرس‌زایی که باعث ایجاد آن شده‌اند، صرف می‌کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
z.ch
۱۳۹۹/۱۰/۲۴

کتابی بسیار عالی در زمینه مدیریت زمان با توجه به کنترل و شناخت استرس است.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۶۵-۰۹-۹
تعداد صفحات۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۶۵-۰۹-۹