روان پزشکی اطفال

دانلود و خرید کتاب روان پزشکی اطفال

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب روان پزشکی اطفال  نوشته  سینا طاهرزاده بروجنی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب روان پزشکی اطفال

کتاب روان پزشکی اطفال نوشته دکتر سینا طاهرزاده بروجنی و مهسا معتمد مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس روان پزشکی اطفال است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب روان پزشکی اطفال شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب مباحث روان پزشکی اطفال

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب روان پزشکی اطفال با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب روان پزشکی اطفال مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب روان پزشکی اطفال

مطالعه کتاب روان پزشکی اطفال برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۸۳-۰
تعداد صفحات۲۹۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۸۳-۰