با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب تیزهوشی آموختنی ست اثر جیمز هریسون

دانلود و خرید کتاب تیزهوشی آموختنی ست

یک برنامه کامل بصری

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تیزهوشی آموختنی ست  نوشته  جیمز هریسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تیزهوشی آموختنی ست

کتاب تیزهوشی آموختنی ست نوشته جیمز هریسون و مایک هابز است این کتاب با ترجمه بهناز پیاده منتشر شده است. این کتاب یک راهنمای تصویری برای تقویت قوای مغزتان است. امروزه مغز انسان باید به گونه‌ای هوشمندانه درمورد مدیریت دانش و پردازش اطلاعات بیندیشد.

درباره کتاب تیزهوشی آموختنی ست

داشتن مغزی که بهتر کار کند رؤیای همه انسان‌ها است. اکنون کتابی را در دست دارید که به شما کمک می‌کند تا این رؤیای خود را تحقق بخشید. این کتاب یکی از نخستین راهنماهای بصری برای تقویت ِ قوای ذهنی شما است. در این عصر جدید آگاهی که مغز انسان باید هوشیارانه فکر کند تا بتواند با سیل دانش و اطلاعات مواجه شود و آنها را پردازش کند و به کنترل خود درآورد، ابزارهای یادگیری از اهمیت خاصی برخوردارند و با مغز ارتباط دوستانه‌ای دارند، این کتاب تمام نیازهای مغز شما را جوابگو است: کتاب فوق که به زبان خود مغز ـ یعنی زبان بصری ـ نوشته شده است، شامل تصاویر مرتبط و مناسب، طرح‌های فضایی فوق‌العاده، تداعی معانی و ارتباط‌های واضح و نگارشی شفاف و روشن است. کتاب آموزش مغز کتابی است درباره مغزی که رابطه دوستانه‌ای با مغز برقرار می‌کند. 

با خواندن این کتاب فوق العاده، چیزهای بیشتری را درباره مغز خود یاد می‌گیرید و با ساختار و ظرفیت چشمگیر آن آشنا می‌شوید. همچنین از قدرت بینایی و قدرت تخیل خود آگاه می‌شوید. به قدرت حافظه و ظرفیت‌های شگفت انگیز آن پی می‌برید و از قدرت خلاقیت و دانش درونی و توانایی خود در کار با اعداد آشنا می‌شوید. همچنین با روش‌های «بصری» برای افزایش هوش کلامی خود آشنا می‌شوید. این کتاب شامل فصلی است که به اهمیت حیاتی ارتباط بین مغز و بدن می‌پردازد و از طریق آن به درستی این مثل قدیمی پی می‌برید که «عقل سالم در بدن سالم است». با پرداختن به معماهای این کتاب و حل آنها می‌توانید میزان دقت و تمرکز خود را بهبود بخشید و قدرت حافظه، یادگیری و ابتکار خود را افزایش دهید. اینها همه، توانایی‌هایی هستند که به نحوی چشمگیر میزان اعتماد به نفس و لذت شما را در زندگی افزایش می‌دهند. با صرف وقت و سرمایه گذاری روی برنامه این کتاب، روی سرمایه ی عقلانی خود، یعنی باارزش‌ترین سرمایه دنیا، سرمایه گذاری کرده‌اید.

خواندن کتاب تیزهوشی آموختنی ست را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند ابزدهی مغزشان را بالا ببرند و از هوششان بیشترین استفاده را کنند پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۳۰۷۳۷۲۱
۱۴۰۰/۰۱/۲۵

کتاب خوبی است ولی لطفا درصفحه بینهایت باید صوتی اش را میگذاشتی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۵/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۸۹۵-۷۷-۲
تعداد صفحات۳۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۵/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۸۹۵-۷۷-۲