الفبای Real Time PCR

دانلود و خرید کتاب الفبای Real Time PCR

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب الفبای Real Time PCR  نوشته  فاطمه واحدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب الفبای Real Time PCR

کتاب الفبای Real Time PCR تالیف فاطمه واحدی و دیگران، از مجموعه الفبای علوم انتشارات وارستگان است.

مجموعه الفبای علوم دریچه‌ای تازه به روی علاقه‌مندان علوم گشوده و کتاب‌هایی با ارزش علمی بالا و حجم پایین منتشر کرده است.

کتاب‌های الفبای علوم در حجمی فشرده موضوعات و مطالب تخصصی را به شیوه‌ای نوین به مخاطبانش انتقال می‌دهد از آنجا که این مجموعه موضوعات گوناگونی را شامل می‌شود، کتاب‌هایش در کنار هم دایرة المعارف علوم را برای استفاده‌ همگان تشکیل خواهند داد.

تکنیک Real-Time PCR نیز شکل پیشرفت ه‌ای از PCR بوده که به‌دلیل حساسیت و سرعت زیاد، مورد توجه است. نیاز به فراگیری اصول این تکنیک و علاقه‌ی وافر متخصصین و دانش‌پژوهان، انگیزه ‌ی اصلی تدوین این نوشته گردید. با وجود آن‌که مطالب فراوانی در این زمینه به زبان‌های خارجی موجود است، تهیه‌ راهنمای آموزشی و عملی Real-Time PCR به زبان فارسی مورد درخواست علاقمندان به ویژه دانشجویان بوده است.

خواندن کتاب‌های این مجموعه وقت چندانی از مخاطب نمی‌گیرد و چون زبان ساده‌ای دارد، آنها را در پیچ و خم دشواری‌های متن گرفتار نمی‌کند.

کتاب الفبای Real Time PCR، علاقه‌مندان را با علم پاتولوژی بیشتر آشنا خواهد کرد.

خواندن کتاب‌‌های الفبای علوم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مخاطبان این مجموعه همه علاقه‌مندان به دانستنی‌ها و مطالب علمی هستند.نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۰/۰۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۲۵۲-۳۱-۵
تعداد صفحات۱۲۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۰/۰۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۲۵۲-۳۱-۵