داروشناسی و مهارت‌های نسخه پیچی

دانلود و خرید کتاب داروشناسی و مهارت‌های نسخه پیچی

۴٫۵ از ۴ نظر
۴٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب داروشناسی و مهارت‌های نسخه پیچی  نوشته  نوریه سعیدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب داروشناسی و مهارت‌های نسخه پیچی

کتاب داروشناسی و مهارت‌های نسخه پیچی اثری از نوریه سعیدی و همکارانش، اطلاعات کاملی درباره داروشناسی و نسخه‌پیچی به متصدیان و شاغلان در داروخانه‌ها می‌دهد.

امروزه به حوزه  سلامت به عنوان یکی از مسائل مهم جامعه نگریسته می‌شود و به تبع آن مشاغل مرتبط با این حوزه جایگاه خاصی یافته است. در این میان داروخانه و مشاغل مرتبط با آن به دلیل این که اولین و یا آخرین مکان مراجعه بیماران اســت و البته ارتباط مستقیمی با سلامت افراد دارد، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. لذا آشنایی افراد شاغل در آن با اصول صحیح کار کردن در این محیط و شناخت داروها و اطلاعات کلی از آن ها به عنوان ضرورتی اجتناب ناپذیر به نظر می‌رسد. در این مجموعه سعی شده است با نگاهی کلی و نسبی به داروخانه و داروها، نیاز علمی پرسنل شــاغل در داروخانه و هم چنین علاقمندان به این رشته فراهم شود.

 البته باید توجه داشت که فرآیند تشخیص، درمان و تجویز دارو کاری تخصصی و به عهده پزشکان محترم و داروسازان عزیز است و داشتن اطلاعات دارویی هرچند کامل، هرگز مجوزی برای تجویز دارو برای بیماران توسط افراد غیرمسئول نخواهد بود.

 خواندن کتاب داروشناسی و مهارت‌های نسخه پیچی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه افراد شاغل در داروخانه‌ها مخاطبان این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
fatemee1998.
۱۳۹۹/۱۱/۰۴

کتاب بسیار خوب و قابل فهم

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۰/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۲۵۲-۳۶-۰
تعداد صفحات۲۵۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۰/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۲۵۲-۳۶-۰