بیماری های شغلی ۲

دانلود و خرید کتاب بیماری های شغلی ۲

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بیماری های شغلی ۲  نوشته  پریسا فاضل‌کیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بیماری های شغلی ۲

کتاب بیماری‌های شغلی ۲ نوشته پریسا فاضل کیا مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به بیماری‌های شغلی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده است. کتاب بیماری‌های شغلی ۲ کتاب جامع آمادگی آزمون بورد تخصصی ۲۰۱۴ است.

درباره کتاب بیماری‌های شغلی ۲

مؤسسه رزیدنت‌یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب بیماری‌های شغلی ۲ با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب بیماری‌های شغلی ۲ مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب بیماری‌های شغلی ۲ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب بیماری‌های شغلی ۲ برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۲۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۶۴-۹
تعداد صفحات۱۸۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۲۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۶۴-۹