با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
روش تحقیق در روان شناسی

دانلود و خرید کتاب روش تحقیق در روان شناسی

۳٫۲ از ۵ نظر
۳٫۲ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب روش تحقیق در روان شناسی  نوشته  مهناز علی اکبری دهکردی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب روش تحقیق در روان شناسی

کتاب روش تحقیق در روان شناسی نوشته مهناز علی‌اکبری دهکردی و اکبر رضائی یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه پیام نور است که برای تدریس در رشته روان‌شناسی این دانشگاه طراحی و تدوین شده است.

دانشگاه پیام نور در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. این دانشگاه یک سازمان مرکزی در تهران و واحدهایی در سراسر کشور دارد. روش آموزش دانشگاه پیام نور بر اساس آموزش از راه دور و نیمه‌حضوری است.

رشته‌های مختلفی از علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و... در این دانشگاه تدریس می‌شوند. کتاب‌های انتشارات دانشگاه پیام نور توسط اساتید متخصص نوشته شده‌اند. این کتاب‌ها از یک ساختار واحد پیروی می‌کنند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تقریبا دانشجو را از حضور استاد بی‌نیاز می‌کنند.

کتاب تخصصی روش تحقیق در روان شناسی هم یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران رشته روان‌شناسی است. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
کاربر ۳۲۸۰۲۲۲
۱۴۰۰/۰۳/۱۸

اصلا امکان جستجو وجود ندارد و کلا بدرد نمی خوره

ویسی
۱۴۰۰/۰۱/۲۲

سلام اپلیکیشن طاقچه روی لب تاب نصب نمیشه نسخه ویندوز ۷را هم نصب کردم تمام مراحل رفتم روی صفحه لب تاب هم هست اما باز نمی کنه لطفاً راهنمایی کنید

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۰ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۴-۰۶۷۱-۶
تعداد صفحات۳۶۰صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۴-۰۶۷۱-۶