با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نان

دانلود و خرید کتاب نان

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نان  نوشته  ساناز  مینایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب نان

کتاب نان یکی از کتاب‌های آموزش آشپزی موسسه فرهنگی هنری ساناز سانیا است. این موسسه از سال ۱۳۵۷ با مدیریت ساناز مینایی، کار خود را آغاز کرد و توانست یکی از کارآمدترین و بروزترین موسسات آموزش آشپزی و شیرینی‌پزی را در ایران راه اندازی کند.

ساناز مینایی نویسنده، ناشر،محقق و صاحب ۲۷ عنوان کتاب آشپزی و شیرینی‌پزی و دارنده مجوز دانشگاه علمی و کاربردی است. او تولید و پخش ده‌ها فیلم آموزشی و نخستین برنامه‌های آموزشی از صدا و سیمای ایران و برنامه‌های برون‌مرزی کانال آفتاب را در کارنامه دارد.

ساناز سانیا تاکنون مدارک برتری همچون صدها لوح تقدیر، دیپلم افتخار از ایران، انگلیس، فرانسه، امریکا، ژاپن، امارات و ایتالیا را از آن خود کرده است.

این موسسه در دهه ۸۰ اولین مجوز انتشار ماهنامه تخصصی آشپزی را هم از وزارت فرهنگ و ارشاد گرفت و نفیس‌ترین و پرتیراژترین ماهنامه تخصصی این حوزه را منتشر کرد.

موسسه ساناز سانیا تاکنون در جهت شناسایی فرهنگ آشپزی، پذیرایی و خوراک‌های ایرانی به دنیا فعالیت‌های ارزنده‌ای انجام داده است .

در کتاب نان ساناز سانیا، با دستور تهیه انواع نان‌های مغذی و خوشمزه آشنا خواهید شد. این کتاب می‌تواند به شما ایده‌هایی خلاقانه برای پخت نان بدهد، اساسا پختن نان کمی ترسناک به نظر می‌رسد، اما با این کتاب یاد می‌گیرید راحت نان بپزید.

خواندن کتاب نان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر دوست دارید پخت انواع نان را یاد بگیرید این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۹
دسته بندی
تعداد صفحات۱۱۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۹