اسکیزوفرنی

دانلود و خرید کتاب اسکیزوفرنی

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی

۳٫۵ از ۲ نظر
۳٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اسکیزوفرنی  نوشته  سینا طاهر زاده بروجنی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اسکیزوفرنی

کتاب اسکیزوفرنی نوشته دکتر سینا طاهرزاده بروجنی و دکتر مهسا معتمد مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس اسکیزوفرنی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب اسکیزوفرنی شامل مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی است.

درباره کتاب اسکیزوفرنی

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب اسکیزوفرنی با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب اسکیزوفرنی مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاباسکیزوفرنی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب اسکیزوفرنی برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۰۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۷۷-۹
دسته بندی
تعداد صفحات۲۴۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۰۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۷۷-۹