با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب مدرس میلیونر اثر اسماعیل علی‌نیا

دانلود و خرید کتاب مدرس میلیونر

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدرس میلیونر  نوشته  اسماعیل علی‌نیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مدرس میلیونر

کتاب مدرس میلیونر تالیف اسماعیل علی‌نیا و کاظم هارونکلایی، از کتاب‌های دانشگاهی و تخصصی انتشارات فکر سبز است که برای علاقه‌مندان به بورس تدوین شده است.

انتشارات فکر سبز از سال ۸۸ فعالیت در حوزه نشر را آغاز نموده است . این انتشارات در بخش‌های دانشگاهی، عمومی و کودک ونوجوان به صورت مجزا و تخصصی فعالیت می‌کند. بخش دانشگاهی از زمینه‌های اصلی فعالیت انتشارات است که با مدیریت اسماعیل علی‌نیا عضو هیات علمی دانشگاه و مولف و مترجم خدمات اخذ مجوز، طراحی تا چاپ کتاب را به نویسندگان گرامی ارائه می‌دهد.

درباره کتاب مدرس میلیونر

سرمایه‌گذاری در بورس از جذاب‌ترین و پربازده‌ترین بازارهای جهان است. به طوری که در برخی برهه‌های زمانی با خرید یک سهام به مدت کمتر از یکسال ثروت شما تا ۱۰ برابر هم می‌رسد. البته بورس فراز و نشیب‌های زیادی دارد و بازاری است که به میزان دانش خود و زمانی که اختصاص می‌دهید بازده به دست می‌آورید. این کتاب به صورت فوق تخصصی شما را با بورس، سهام، عوامل مؤثر بر قیمت سهام و روانشناسی خرید و فروش سهام آشنا می‌سازد و کمک می‌کند با اختصاص کمترین زمان یک سبد بهینه سهام با کمترین ریسک و بالاترین بازدهی تشکیل دهید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۹۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۴۴۹-۵۸-۵
تعداد صفحات۳۹۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۴۴۹-۵۸-۵