با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب قدرت درآمد غیرفعال اثر شرکت نایتینگل کونانت

دانلود و خرید کتاب قدرت درآمد غیرفعال

کاری کنید که پول شما را دنبال کند

۲٫۰ از ۲ نظر
۲٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قدرت درآمد غیرفعال  نوشته  شرکت نایتینگل کونانت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب قدرت درآمد غیرفعال

کتاب قدرت درآمد غیرفعال تالیف شرکت نایتینگل کونانت، از کتاب‌های دانشگاهی و تخصصی انتشارات فکر سبز است که برای علاقه‌مندان به مدیریت مالی تدوین شده است.

انتشارات فکر سبز از سال ۸۸ فعالیت در حوزه نشر را آغاز نموده است . این انتشارات در بخش‌های دانشگاهی، عمومی و کودک ونوجوان به صورت مجزا و تخصصی فعالیت می‌کند . بخش دانشگاهی از زمینه‌های اصلی فعالیت انتشارات است که با مدیریت اسماعیل علی‌نیا عضو هیات علمی دانشگاه و مولف و مترجم خدمات اخذ مجوز، طراحی تا چاپ کتاب را به نویسندگان گرامی ارائه می‌دهد .

درباره کتاب قدرت درآمد غیرفعال

این کتاب به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های نهفته در خود را بارور سازید و به پول، ثروت و قدرت تبدیل کنید. پس از مطالعه کتاب شما قادر خواهید بود یک سبد درآمدی برای خود تشکیل دهید تا استرس بی پولی برای همیشه از زندگی شما رخت بربندد. با قدرت درآمد غیرفعال، درآمدی که وابسته به ساعت حضور شما در شرکت نیست مثل سرمایه‌گذاری در بورس، تولید محتوا و اثر ارزشمند، سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات و ...، طعم آزادی را حس کنید و زمان بیشتری به خود، خانواده و جامعه اختصاص دهید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Hesam Rafie
۱۴۰۰/۰۵/۱۸

ارزش یکبار خوندنو داره

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۴۴۹-۵۸-۵
تعداد صفحات۳۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۴۴۹-۵۸-۵