با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب از مکتب خانه تا دانشگاه اثر عباس ادیب

دانلود و خرید کتاب از مکتب خانه تا دانشگاه

شتاب دگرگونی‌های مردم اصفهان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب از مکتب خانه تا دانشگاه  نوشته  عباس ادیب  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب از مکتب خانه تا دانشگاه

کتاب از مکتب خانه تا دانشگاه نوشته عباس ادیب در انتشارات دانشگاه اصفهان به چاپ رسیده است.

انتشارات دانشگاه اصفهان از سال ۱۳۳۳ شمسی شروع به کار نموده است ولی فعالیت رسمی خودرا از سال ۱۳۴۷ آغاز کرده است. فعالیت‌های عمده انتشارات دانشگاه اصفهان درحوزه کتاب عبارت است از تالیف و ترجمه ونشر کتاب‌های علمی و درسی برای رشته‌هایی که در دانشگاه تدریس می‌شود، نخستین کتاب از انتشارات دانشگاه اصفهان در سال ۱۳۳۸ هجری شمسی انتشار یافته است و از آن سال تاکنون بیش ۷۳۰عنوان کتاب به چاپ رسیده است.

در حوزه نشریات نیز دانشگاه اصفهان رتبه چهارم تعداد نشریات علمی پژوهشی را در کشور داراست و در حال حاضر بیش از ۴۰ نشریه فعال در این حوزه منتشر می‌شود.

درباره کتاب از مکتب خانه تا دانشگاه

مطالبی که در این کتاب آمده است شامل تشریح فعالیت‌های عمرانی شانزده سال معاونت مالی و اداری و اجرایی دکتر عباس ادیب در دانشگاه تجزیه نشده‌ی اصفهان است که اعمال عمرانی پزشکی و غیرپزشکی این دانشگاه را در بر می‌گیرد.

از نرده حصار دانشگاه، خیابان‌بندی و آسفالت آن‌ها به صورت موجود امروز، ساختمان موقت دانشکده‌های علوم و ادبیات و انتقال آن‌ها از کوچه شاهزاده ابراهیم به دانشگاه، ساختمان دانشکده ‌های پزشکی، دندانپزشکی و پرستاری، ساختمان‌های کوی استادان، درخت‌کاری و چمن‌کاری‌های موجود، زمین‌ها و سالن‌های ورزشی، نوسازی، تجهیز بیمارستان‌های خورشید (نور) و ثریا (کاشانی) و سرانجام ساختمان مرکز پزشکی الزهرا که در اثر افزایش قیمت‌ها در نیمه‌ی اول مهرماه ۱۳۵۰ به صورت نیمه‌ تمام باقی ماند همگی در این کتاب آمده است.

 خواندن کتاب از مکتب خانه تا دانشگاه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به خواندن تاریخچه کارهای عمرانی دانشگاه اصفهان و سوابق دکتر عباس ادیب، استاد فقید علوم پزشکی دانشگاه اصفهان.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۲۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۰-۱۵۹-۵‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
تعداد صفحات۳۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۲۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۰-۱۵۹-۵‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬