با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب سوالات چهار گزینه‌ای پایتون اثر یوسف عباس‌نژادورزی

دانلود و خرید کتاب سوالات چهار گزینه‌ای پایتون

۱۲۰۰ تست و پاسخ تشریحی آنها

۴٫۰ از ۳ نظر
۴٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سوالات چهار گزینه‌ای پایتون  نوشته  یوسف عباس‌نژادورزی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب سوالات چهار گزینه‌ای پایتون

سوالات چهار گزینه‌ای پایتون تالیف یوسف عباس‌نژادورزی و علیرضا علی‌زاده حاجی است که در انتشارات فناوری نوین به چاپ رسیده است. این کتاب شامل ۱۲۰۰ تست و پاسخ تشریحی آنها است.

پایتون یک زبان برنامه‌نویسی همه‌منظوره، سطح بالا، شیءگرا و مفسری است که توسط خودو فان روسوم در سال ۱۹۹۱ در کشور هلند طراحی شد. فلسفه ایجاد آن تأکید بر دو هدف اصلی خوانایی بالای برنامه‌های نوشته‌شده و کوتاهی و بازدهی نسبی بالای آن است. کلمات کلیدی و اصلی این زبان به‌صورت حداقلی تهیه‌شده‌اند و در مقابل کتابخانه‌هایی که در اختیار کاربر است بسیار وسیع هستند.

علی‌رغم استقبال گسترده دانش‌پژوهان عرصه کامپیوتر از زبان پایتون، در زمینه آموزش این زبان قدرتمند کتاب‌های زیادی به زبان فارسی منتشرنشده است. اما، تاکنون کتاب چهارگزینه ای آموزش پایتون منتشر نشده است. کتاب حاضر برای پر کردن خلاء موجود در این زمینه نوشته‌شده و توسط انتشارات فن‌آوری نوین به زیور چاپ آراسته‌شده است. 

این کتاب شامل مباحث زیر است:

  • تست‌های آشنایی با پایتون، ساختارهای تصمیم و حلقه‌های تکرار به همراه پاسخ تشریحی آنها.
  • تست‌های توابع، ماژول‌ها، لیست‌ها، مجموعه‌ها، دیکشنری‌ها و رشته‌ها به همراه پاسخ تشریحی آنها.
  • تست‌های کلاس‌ها، وراثت، فایل‌ها، Turtle و مباحث پیشرفته به همراه پاسخ تشریحی آنها.

برای یادگیری برنامه نویسی پایتون می‌توانید به کتاب‌های مرجع کامل برنامه‌نویسی پایتون، حل مسایل پایتون، آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان با پایتون، آموزش گام به گام برنامه نویسی بانک اطلاعاتی با پایتون، آموزش گام به گام برنامه‌نویسی گرافیک با پایتون، آموزش گام به گام برنامه‌نویسی Tkinter، آموزش گام به گام برنامه‌نویسی PyQT، ساختمان داده با پایتون، حل مسایل ساختمان داده با پایتون و حل مسایل پیشرفته پایتون از همین انتشارات مراجعه کنید. .

خواندن کتاب سوالات چهار گزینه‌ای پایتون را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 دانشجویان برنامه‌نویسی و کامپیوتر.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۱۳۳۷۱۹۱
۱۴۰۱/۰۲/۲۲

واقعا کسی با تسلط به این سوال‌ها برنامه نویس پایتون نمیشه ولی خب سوالات آزمون فنی و حرفه‌ای همین سبکه و واسه تمرین مناسبه. بیشتر از پایتون، سوال ریاضیه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۹۳-۱۶-۳
دسته بندی
تعداد صفحات۲۱۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۹۳-۱۶-۳