با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب انفاق مال و جان، شاهراه گسترش عدالت در جامعه اثر علی صبوحی طسوجی

دانلود و خرید کتاب انفاق مال و جان، شاهراه گسترش عدالت در جامعه

تدبر در سورۀ مبارکه حدید

۱٫۰ از ۲ نظر
۱٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب انفاق مال و جان، شاهراه گسترش عدالت در جامعه  نوشته  علی صبوحی طسوجی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب انفاق مال و جان، شاهراه گسترش عدالت در جامعه

انفاق مال و جان، شاهراه گسترش عدالت در جامعه اثر علی صبوحی طسوجی تدبری در سوره مبارکه حدید است. این کتاب پنجمین جلد از سلسله درس گفتارهای علی صبوحی طسوجی است که در کنار ارائه‌ روش‌های تدبر در یکی از سوره‌‌های قرآن کریم، به موضوعات مختلفی مانند مسائل اجتماعی، سیاسی و نظامی پرداخته است.

اگر بخواهیم سوره‌ حدید را معیار سنجش ایمان خود قرار دهیم، بسیاری از ما مؤمن محسوب نمی‌شویم! سطح این سوره بسیار بالاست؛ البته نه آن‌طور که بگوییم هیچ بشری نمی‌تواند مؤمن شود؛ بلکه ماییم که با «ایمان» در سطوح بسیار پایینی برخورد کرده‌ایم. سوره‌ی حدید شاخص یک دین معیار است و این شاخص برای ما یک الگوی عالی محسوب می‌شود و تا این چشم‌انداز برای ما محقق نشود، ادعای منتظر امام زمان -عجل الله تعالی فرجه الشریف- بودن، یک ادعای واقعاً گزاف است.محتوای این کتاب حاصل سخن‌رانی‌های استاد است که در سال ۱۳۹۳ در هیئت قرآن و عترت شهر تهران ایراد شده است.

خواندن کتاب انفاق مال و جان، شاهراه گسترش عدالت در جامعه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به قرآن و تفسیر و تدبر در کتاب آسمانی.

 بخشی از کتاب انفاق مال و جان، شاهراه گسترش عدالت در جامعه

پیغمبر خدا از شما میثاق گرفته؛ یعنی تعهد گرفته که اگر مسلمان هستی، هر وقت دعوتت کردم که مال و جانت را کف دستت بگیری و به صحنه بیایی، باید لبیک بگویی. هر وقت گفتم «هل مِن ناصر؟» باید بگویی لبیک. هر وقت گفتم «هل مِن مُعین؟» باید بگویی لبیک. در این که بگویی من مؤمن به خدا هستم، مؤمن به پیغمبر هستم، نمازهایم را هم از این به بعد خوب می‌خوانم، روزه‌هایم را هم خوب می‌گیرم، حرفی نیست؛ اما ایمان، ایمان نیست مگر این که وقتی پیغمبر دعوتت کرد، اجابت کنی و بایستی. مگر نمی‌گویید مؤمن هستید؟ اگر مؤمن هستید، مگر با پیغمبر تعهد ندارید که دعوتش را اجابت کنید؟ پس شما را چه می‌شود که وقتی دعوتتان می‌کند، اجابتش نمی‌کنید؟


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۲۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۷۹۰-۳۷-۴
تعداد صفحات۱۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۲۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۷۹۰-۳۷-۴