با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تربیت جنسی

دانلود و خرید کتاب تربیت جنسی

راهنمای والدین برای پاسخ به پرسش‌های کودکان ۵ تا ۱۴ ساله

۱٫۵ از ۴ نظر
۱٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تربیت جنسی  نوشته  سهیلا خورشیدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تربیت جنسی

کتاب تربیت جنسی نوشته سهیلا خورشیدی و مسعود پاینده‌فرد است. این کتاب راهنمای والدین برای پاسخ به پرسش‌های کودکان ۵ تا ۱۴ ساله است.

یکی از بزرگترین مسئوليت‌های تربيتی والدین، دادن پاسخ‌های مناسب به سؤلات فرزندانشان در مورد منشأ تولد، چگونگی به دنيا آمدن، جنسيت و سؤالات دیگری ازاین دست است كه در سنين مختلف برای كودكان و نوجوانان مطرح می‌شود. بر این اساس روان شناسان كودک و نوجوان توصيه می‌كنند كه والدین پيش از بلوغ به فرزند خود اطلاعات لازم را درباره پدیده بلوغ و تأثيرات آن بدهند و او را در جریان اتفاقاتی كه در آینده برای او پيش می‌آید، بگذارند؛ اما آنچه بسياری از والدین را دچار نوعی سردرگمی و نگرانی میكند چگونگی مواجهه و پاسخگویی درست به سؤالات جنسی كودک است آن هم به شکلی كه اطلاعات لازم را تا حد قانع شدن به كودک داده از كنجکاوی بيشتر اونيز جلوگيری شود و از همه مهم‌تر اینکه پاسخ‌های داده شده براساس مبانی اعتقادی و فرهنگی خانواده وجامعه محل رشد كودک باشد. کتاب تربیت جنسی به خانواده‌ها کمک می‌کند اطلاعات کامل و دقیقی در اختیار داشته باشند تا بتوانند به کودکانشان پاسخ‌گو باشند.

خواندن کتاب تربیت جنسی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به معلمان و والدینی که تربیت فرزندان برایشان مهم است پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۸۲-۵۳۸-۲
تعداد صفحات۱۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۸۲-۵۳۸-۲