بازگشت به کار ۲ (۲۰۲۰)

دانلود و خرید کتاب بازگشت به کار ۲ (۲۰۲۰)

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بازگشت به کار ۲ (۲۰۲۰)  نوشته  پریسا فاضل‌کیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بازگشت به کار ۲ (۲۰۲۰)

کتاب بازگشت به کار ۲ (۲۰۲۰) به آسیب نوشته دکتر پریسا فاضل‌کیا است. کتاب بازگشت به کار ۲ (۲۰۲۰) شامل مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی است.

درباره کتاب بازگشت به کار ۲ (۲۰۲۰)

مؤسسه رزیدنت‌یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاببازگشت به کار ۲ (۲۰۲۰) با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب ارزیابی تناسب شغلی ۲(۲۰۲۰) مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب بازگشت به کار ۲ (۲۰۲۰) را به چه کسانی پیشنهاد می‌‌کنیم

مطالعه کتاب بازگشت به کار ۲ (۲۰۲۰) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴۶۵-۶
تعداد صفحات۱۱۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۷,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴۶۵-۶