با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب آرامش‌بخش قوی اثر مجید فیاضی

دانلود و خرید کتاب آرامش‌بخش قوی

۶ راهکار برای رسیدن به آرامش از امام سجاد (ع)

۲٫۶ از ۵ نظر
۲٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آرامش‌بخش قوی  نوشته  مجید فیاضی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب آرامش‌بخش قوی

در کتاب آرامش‌بخش قوی که مجید فیاضی آن را گردآوری و تالیف کرده است، ۶ راهکار برای رسیدن به آرامش از امام سجاد (ع) فرامی‌گیرید.

در ایـن کتـاب ابتـدا فرازهـای دعـای زیبـای پانزدهـم از صحیفـۀ سـجادیه به گونـه‌ای مختصـر و مفیـد بـرای شـما توضیـح داده می‌شـود و پس از آشنایی شما با مفاهیم آن، متن دعا و ترجمۀ آن تقدیم می‌گردد. فرازهای دعـا بـه پنـج بخـش تقسـیم شـده‌اند کـه بـا توجـه به اصـل بحث دعـا کـه به عنوان آرامش‌بخـش اول آمـده اسـت، در مجمـوع شـش بخـش را تشـکیل داده انـد. تذکـر ایـن نکتـه لازم اسـت کـه آنچـه بـا عنـوان «نسـخۀ امـام(ع)» در ابتـدای بخش‌هـا آمـده اسـت، همگـی فرازهـای دعـای شـریف پانزدهم هسـتند.

 خواندن کتاب آرامش‌بخش قوی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر دوست دارید آرامش واقعی معنوی را در پرتو کلام امام سجاد (ع) و مناجات‌های زیبا و دلنشین ایشان بیابید، خواندن این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
مریم
۱۴۰۰/۰۴/۲۶

کتاب خیلییییییییی خوبیه...من باخوندش بیشترازحکمتهاوکارای خداسردرآوردم...بااین کتاب واقعاعاشق خداشدم...وتوزندگی خیلی صبوروشاکروراضی شدم...اگه نخونین خیلیییی ضررکردین...حتمابخونین وبه دیگران هم توصیه کنین..ممنون

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۳۷-۲۲۲-۲
تعداد صفحات۱۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۳۷-۲۲۲-۲