با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب شیراز اثر رضامراد صحرایی

دانلود و خرید کتاب شیراز

ویژه‌ی فارسی‌آموزان سطح مقدماتی و دانش‌آموزان پایه‌ی هفتم مدارس لبنان؛ کتاب اول

۴٫۳ از ۶ نظر
۴٫۳ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شیراز  نوشته  رضامراد صحرایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب شیراز

کتاب شیراز اثر رضامراد صحرایی، حمید آقایی و دیگران یکی از کتاب‌های آموزش زبان فارسی انتشارات آزفا وابسته به بنیاد سعدی ویژه‌ی فارسی‌آموزان سطح مقدماتی و دانش‌آموزان پایه‌ی هفتم مدارس لبنان است.

 این اثر بر پایۀ روش‌های علم آموزش زبان دوم طراحی و تألیف شده و از دستاوردهای علمی جدید در این فن بهره برده است. هدف این کتاب آموزش همزمان زبان فارسی و ایران‌شناسی است به طوری که زبان‌آموز بتواند در آینده به طور مستقل متون ایران‌شناسی را بخواند و درباره ایران‌زمین اطلاعات کسب کند.

بنیاد سعدی مؤسسه‌ای است که با هدف گسترش زبان فارسی در جهان تأسیس شده است و وظیفۀ آموزش این زبان را به فارسی‌آموزان خارجی و ایرانیان مقیم خارج از ایران بر عهده دارد. طبق بند نهم مادۀ دوم اساسنامۀ بنیاد، تألیف و تولید کتاب، نرم‌افزار، منابع و وسایل آموزشی و کمک‌آموزشی زبان و ادبیات فارسی به زبان‌های مختلف جهان و حمایت از تولید این منابع و محصولات یکی از وظایف بنیاد سعدی است. بنابراین بنیاد، از آغاز تأسیس، تألیف کتاب‌های درسی گوناگون را در دستور کار خود قرار داده است.

خواندن کتاب شیراز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

فارسی‌آموزان سطح مقدماتی و دانش‌آموزان پایه‌ی هفتم مدارس لبنان

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
zhhs
۱۴۰۰/۰۷/۱۴

متاسفانه این کتاب را اصلا نمی توان در طاقچه باز کرد و هنگ می کنه کتاب بسیار خوبی است ولی طاقچه درست آپلودش نگکرده لطفا بررسی کنید من اینقدر به پشتیبانی طاقچه زنگ زدم خسته شدم و البته به این

- بیشتر
کتاب بسیار مهم و جذاب است..
۱۳۹۹/۱۲/۲۳

یک کتاب مفید و جذاب ایت..

amir mojiry
۱۳۹۹/۱۱/۲۸

یک کتاب خوب برای آموزش مقدماتی زبان فارسی با تمرین‌های متنوع و جذاب. نکته‌ی مهم درباره‌ی این کتاب، داستانی بودن کل مجموعه و هر تمرین آن است.

begi
۱۳۹۹/۰۸/۰۱

این کتاب، یک کتاب آموزشی است و من به عنوان یک مدرس زبان فارسی، نیاز دارم که هر لحظه در کتاب جلو و عقب برم و صفحه ای رو که نیاز دارم، باز کنم. کتاب داستان نیست که از اول

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۱۳
شابک۹۷۸۶۲۲۹۷۰۸۶۹۹
تعداد صفحات۱۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۱۳
شابک۹۷۸۶۲۲۹۷۰۸۶۹۹