کتاب نوزادان ۲ اثر ایمان وفایی

دانلود و خرید کتاب نوزادان ۲

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نوزادان ۲  نوشته  ایمان وفایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب نوزادان ۲

کتاب نوزادان ۲ نوشته دکتر ایمان وفایی مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس نوزادان ۱ است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب نوزادان ۲ شامل مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی است.

درباره کتاب نوزادان۲

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب نوزادان ۲ با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب نوزادان ۲ مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب نوزادان ۲ را به چه کسانی یپشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب نوزادان ۲ برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸۳,۰۰۰ تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴۷۳-۱
تعداد صفحات۸۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸۳,۰۰۰تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴۷۳-۱