با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب فرهنگ عامه‌ی مردم شهر ارومیه (منیم خالقیم بئله یاشار) اثر مهدی دهقان

دانلود و خرید کتاب فرهنگ عامه‌ی مردم شهر ارومیه (منیم خالقیم بئله یاشار)

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فرهنگ عامه‌ی مردم شهر ارومیه (منیم خالقیم بئله یاشار)  نوشته  مهدی دهقان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فرهنگ عامه‌ی مردم شهر ارومیه (منیم خالقیم بئله یاشار)

کتاب فرهنگ عامه‌ی مردم شهر ارومیه (منیم خالقیم بئله یاشار) نوشته مهدی دهقان یکی از کتاب‌های تخصصی حوزه ایران‌شناسی و فرهنگ نشر عطران است.

نشر عطران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ با انتشار کتاب‌های حوزه مهندسی آب و فاضلاب آغاز کرد. اکنون در زمینه‌های گوناگون از جمله علمی، آموزشی و ادبیات فعالیت می‌کند. این نشر تاکنون جشنواره‌های مختلف ادبی نیز برگزار کرده است.

در حال حاضر بخشی از کتاب‌های نشر عطران با هدف رفع نیازهای آموزشی قشر متخصص تامین می‌شوند و بخشی دیگر موضوعات ادبی و هنری دارند.

 فرهنگ‌ها با توجه به جغرافیا و ائتنیکها و جوامع مختلف در طول حیات خود همواره دچار دگرگونی و تغییرات و تحولات فرهنگی هستند‌. این دگرگونی و تغییرات با افزایش کاربرد تکنولوژی و فناوری و ارتباطات افزایش پیدا کرده است؛ اما انسان مدرن (خصوصاً جوامع شرقی) خواه‌ناخواه همواره به ارزش‌ها، سنت‌ها و آداب و رسوم خود پایبند بوده و در طول حیات خویش از آن بهره برده است. کشور ایران نیز هم چون کشورهای دیگر دارای جغرافیا، فرهنگ، آداب و رسوم، اقوام، ادیان و سنت‌های مختلف است.

 ارومیه نیز شهری زیبا، تاریخی، سرسبز و دارای اقوام، زبان‌ها، ادیان و مذاهب مختلف است که در استان آذربایجان غربی کشور ایران اسلامی قرار گرفته است. هرچند فرهنگ غنی و وسیع این شهر در این کتاب گنجایش ندارد اما در این کتاب تلاش شده تا گوشه‌ای از فرهنگ عامه مردم شهر ارومیه برای مردم این خطه و دوست‌د‌‌اران فرهنگ، تاریخ و آداب رسوم این خطه تقدیم گردد.

خواندن کتاب فرهنگ عامه‌ی مردم شهر ارومیه (منیم خالقیم بئله یاشار) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های ایران‌شناسی و فرهنگ و آداب و رسوم.نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۴۳۹۳-۹
تعداد صفحات۶۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۴۳۹۳-۹