با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب واکاوی یک علم اثر محمد سلطانی‌فر

دانلود و خرید کتاب واکاوی یک علم

گفت‌و‌گو با کاظم معتمد‌نژاد، استاد ارتباطات در مورد پتانسیل‌ها و چالش‌های ارتباطات، روابط‌عمومی و رسانه

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب واکاوی یک علم  نوشته  محمد سلطانی‌فر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب واکاوی یک علم

محمد سلطانی‌فر در کتاب واکاوی یک علم، با کاظم معتمد‌نژاد، استاد ارتباطات در مورد پتانسیل‌ها و چالش‌های ارتباطات، روابط‌عمومی و رسانه  گفت‌و‌گو کرده است.

 کاظم معتمدنژاد پدر علم ارتباطات ایران لقب دارد. او روزنامه‌نگار و حقوق دان خراسانی بود که در تدریس اکادمیک علوم ارتباطات و روزنامه‌نگاری نقش مهمی داشت. 

معتمدنژاد در زمان تحصیل در دوره کارشناسی، با مدیر وقت روزنامه کیهان که استاد او هم بود رابطهٔ دوستانه‌ای برقرار کرد. وقتی استاد از دانشجویان دوره دکتری برای همکاری در کیهان دعوت کرد، معتمدنژاد فرصت را غنیمت شمرده و به محیط روزنامه وارد شد. دیری نپایید که از مترجمی زبان فرانسه، به مسؤولیت گروه خارجی و مقالات ارتقا یافت.

روزنامه کیهان که به روزنامه‌نگاران تحصیلکرده نیاز داشت، برای او بورسی از دولت فرانسه گرفت. معتمد نژاد در دانشگاه سوربن فرانسه موفق به اخذ دکتری حقوق و علوم سیاسی و نیز دکتری تخصصی روزنامه‌نگاری از انستیتوی مطبوعات و علوم نظری دانشگاه پاریس شد.

معتمدنژاد از سال ۱۳۴۶ وکیل پایه یک دادگستری شده و از سال ۱۳۷۹ مشاور حقوقی اتحادیه بین‌المللی ارتباطات دور بود. تلاش‌های معتمدنژاد به همراه نعیم بدیعی در دوران بعد از انقلاب که دانشکده ارتباطات و رشته ارتباطات منحل و ارتباطات به یکی از گرایش‌های رشته علوم اجتماعی تبدیل شده بود، باعث شد دوباره این رشته احیا شود.

 خواندن کتاب واکاوی یک علم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 پژوهشگران علوم ارتباطات اجتماعی و رسانه را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۲/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۶۲۸-۰۵-۹
تعداد صفحات۳۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۲/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۶۲۸-۰۵-۹