با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب نیازهای اطلاعاتی نوجوانان اثر مریم شمس‌الهی

دانلود و خرید کتاب نیازهای اطلاعاتی نوجوانان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نیازهای اطلاعاتی نوجوانان  نوشته  مریم شمس‌الهی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب نیازهای اطلاعاتی نوجوانان

نیازهای اطلاعاتی نوجوانان کتابی نوشته مریم شمس‌الهی، کتابدار کانون پرورش فکری و علیرضا نوروزی دانشیاردانشگاه تهران است. نیازهای اطلاعاتی هر فردی با توجه و سن‌وسال وفعالیت‌های او متفاوتند. اما در هر شرایطی اطلاعات گامی به سوی دانایی است. 

چالش مهم نیاز به اطلاعات در زمان نوجوانی، انتخاب راه درست دریافت اطلاعات است. در این مرحله از زندگی نوجوان باید به سوی اطلاعات صحیح هدایت شود و پاسخ‌های متناسب با شرایط و سن و سال خود را دریافت کند.

 در این کتاب به مبانی و نظریه‌های مرتبط با نیازهای اطلاعاتی ویژه نوجوانان پرداخته شده و انواع و مراتب مختلف نیازهای آنان و راه‌های برآورده کردن آن در کتابخانه بیان شده است. مجموعه‌سازی و نظریات مرتبط با آن هم یکی دیگر از مطالب مهم این کتاب است.

 خواندن کتاب نیازهای اطلاعاتی نوجوانان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 کتاب نیازهای اطلاعاتی نوجوانان با تاکید بر مجموعه‌سازی بر اساس نیازهای اطلاعاتی نوجوانان و پرداختن به نیازهای آنان می‌تواند برای مدیران و مسئولان کتابخانه‌های عمومی با اعضای نوجوان، مدیران مدارس و کتابداران آموزشگاهی مخاطب این گروه سنی، دانشجویان علم اطلاعات و دانش‌شناسی و... مفید باشد.نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۶/۲۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۸۹۰-۲۱-۸
تعداد صفحات۱۷۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۶/۲۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۸۹۰-۲۱-۸