با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب تربیت مثبت اثر مرکز آموزشی و حمایتی بارناردس (ایرلند)

دانلود و خرید کتاب تربیت مثبت

کمک به ارتقای سلامت نوجوانان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تربیت مثبت  نوشته  مرکز آموزشی و حمایتی بارناردس (ایرلند)  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب تربیت مثبت

کتاب تربیت مثبت تالیف متخصصان مرکز آموزشی و حمایتی بارناردس ایرلند، کتابی برای کمک به ارتقای سلامت نوجوانان است.

تربیت فرزندان در عین حال که یکی از ارزشمندترین مسئولیت‌ها محسوب می‌شود، بسیار دشوار است. به‌ویژه هنگامی که والدین با شرایطی چالش‌برانگیز مواجه می‌شوند. هدف این مجموعه اطلاع‌رسانی و ارائۀ راهکارهایی است تا شما در جایگاه پدر یا مادر، بتوانید رابطه‌ای مثبت و مبتنی بر عشق و حمایت با نوجوان خود برقرار نمایید.

 درباره کتاب تربیت مثبت

 این کتاب مجموعه‌ای از کتاب‌های فرزندپروری مثبت است و به موضوعاتی مانند سلامت جسمی، روانی و اجتماعی نوجوانان، قلدری کودکان، جدایی والدین، مرگِ نزدیکان، سوءرفتارهای خانگی، و سوءمصرف مواد مخدر یا الکلِ والدین می‌پردازد.

 روش این مجموعه این‌گونه است که موضوعی خاص را مطرح می‌کند، درک و استدلال نوجوانان را نسبت به آن توضیح می‌دهد و سپس راه‌هایی را به والدین پیشنهاد می‌دهد تا در شرایط دشوار از فرزند خود حمایت کنند. 

کتاب‌های فرزندپروری مثبت در پایان منابع دیگری را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید در خصوص موضوع مورد نظر خود، اطلاعات بیشتری کسب نمایید. مجموعه کتاب‌های فرزندپروری مثبت را آژانس حمایت خانواده و مرکز آموزشی و حمایتی بارناردس گردآوری و تألیف کرده‌اند و در ایران، گروه پژوهشی مرکز خدمات مشاوره و روان‌شناسی کاوش نوین به سرپرستی دکتر مهرناز سعادت آنها را ترجمه و متناسب‌سازی فرهنگی نموده است و پس از تطبیق دادن آنها با قوانین کشوری و مراکز خدماتی مشابه در ایران، در اختیار عموم قرار داده است.

خواندن کتاب فرزندپروری مثبت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه والدین و مربیان آموزشی کودک و نوجوان.

سایر کتاب‌های مرکز آموزشی و حمایتی بارناردس (ایرلند)

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۶/۲۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۸۱۴۸-۳-۱
تعداد صفحات۱۴۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۶/۲۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۸۱۴۸-۳-۱