با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب آغوش خدا اثر فاطمه ملک محمد

دانلود و خرید کتاب آغوش خدا

۴٫۵ از ۲ نظر
۴٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آغوش خدا  نوشته  فاطمه ملک محمد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب آغوش خدا

توضیحات کتاب آغوش خدا نوشته فاطمه ملک‌محمد، داستانی امیدبخش از زندگی پسری جوان به نام طاهر است. 

درباره‌ی کتاب آغوش خدا

فاطمه ملک‌محمد در کتاب آغوش خدا، روایت زندگی پسر جوانی به نام طاهر را نوشته است. طاهر در فقر زندگی می‌کند و برای رسیدن به اهدافش بسیار تلاش می‌کند. نداشتن پدر، او را در مسیری متفاوت قرار می‌دهد مسیری که مشکلات زیادی را پیش پای او می‌گذارد. طاهر ثروتمند می‌شود...

حالا طاهر در یک دوراهی سخت قرار گرفته است. او می‌خواهد ثروتی که به دست آورده را حفظ کند و حاضر است بهای آن را هم بپردازد. اما باید میان عشق و ثروت انتخاب کند. عشقی که او را دوباره درگیر گذشته‌اش می‌کند و سوالات زیادی در ذهنتان به وجود می‌آورد... کتاب آغوش خدا با پایانی غافلگیر کننده شما را میخکوب می‌کند.

کتاب آغوش خدا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر از خواندن داستان‌ها و رمان‌های ایرانی لذت می‌برید، کتاب آغوش خدا گزینه‌ی خوبی برای شما است. 

درباره‌ی فاطمه ملک‌محمد

فاطمه ملک‌محمد متولد دوازدهم آذر سال ۱۳۷۴ است. در رشته الهیات و معارف قرآنی تحصیل کرده. چندین سال است که می‌نویسد و رمان‌های ایرانی و خارجی بسیاری مطالعه کرده. مطالعات مذهبی داشته و دوره‌های نویسندگی گذرانده. نوشته‌های مختلفی نوشته که بیشترشان در دست چاپ است.

بخشی از کتاب آغوش خدا

ناگهان یک موتورسوار با نهایت سرعت، از کنار طاهر رد می‌شود و پول‌ها را از دستش می‌کشد. سرعت باورنکردنی موتورسوار، لحظه‌به‌لحظه بیشتر می‌شود. طاهر با پای پیاده، به گرد او هم نمی‌رسد. با تمام نیرویی که داشت، پول‌ها را داخل دستش نگه‌داشته بود، باورش نمی‌شود. سریع نگاهش را به سمت موتورسوار برمی‌گرداند. با موتورسوار فاصله‌ی زیادی دارد، که او را کوچک‌تر از اندازه‌ی واقعی‌اش می‌بیند. شال سیاه‌رنگ موتورسوار که دور گردنش بسته است، هنوز با جریان بادی که پشت سرش درست می‌شود، می‌رقصد. طاهر که بهت‌زده شده، می‌فهمد کار از کار گذشته است. نمی‌داند استاد باور می‌کند یا او را اخراج می‌کند. علاوه بر این‌ها، چطوری این‌همه پول را پس بدهد؟!...، شاید اگر پول‌ها را سالم به مقصد می‌رساند، استاد هم به او اعتماد می‌کرد و او را به شاگردی می‌پذیرفت. باید بیشتر مراقب می‌بود. ممکن است این اتفاق برای هرکسی بیفتد.

اما پول‌ها، هنوز در دستان طاهر است!

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۲۲۴۱۷۱۰
۱۳۹۹/۰۶/۲۱

رمان سرگرم کننده ای هست. زیادم طولانی نیست

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۱۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۵۱-۱۱۶-۶
دسته بندی
تعداد صفحات۲۵۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۱۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۵۱-۱۱۶-۶