با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب چطور با بچه‌ها رفتار کنیم تا آن‌ها از ما الگو بگیرند اثر سل س ورoff

کتاب چطور با بچه‌ها رفتار کنیم تا آن‌ها از ما الگو بگیرند

نویسنده:سل س ورمترجم:شیرین یزدانیویراستار:علی سلیمانیانتشارات:انتشارات ارمغان گیلارسال انتشار:۱۳۹۸تعداد صفحه‌ها:۱۹۲ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۲.۰از ۲ رأیخواندن نظرات

سال انتشار۱۳۹۸

تعداد صفحه‌ها۱۹۲ صفحه

دسته‌بندی

معرفی کتاب چطور با بچه‌ها رفتار کنیم تا آن‌ها از ما الگو بگیرند

کتاب چطور با بچه‌ها رفتار کنیم تا آن‌ها از ما الگو بگیرند نوشته سل س ور و ترجمه شیرین یزدانی کتابی تربیتی است که به والدین در برداشتن تک‌تک قدم‌های مختلف تربیت کودک کمک می‌کند. 

درباره‌ی کتاب چطور با بچه‌ها رفتار کنیم تا آن‌ها از ما الگو بگیرند

کتاب چطور با بچه‌ها رفتار کنیم تا آن‌ها از ما الگو بگیرند یک راهنمای تربیتی برای والدین است. شما به عنوان پدر و مادر بهترین الگو برای فرزندانتان هستید ولی اگر دوست دارید که کودکتان از شما الگو بگیرد، باید بدانید که چگونه او را تربیت کنید. در مسیر تربیت همیشه ممکن است به چالش‌هایی برخورد کنیم. مثلا نحوه‌ی پاداش و تشویق یا تنبیه کودکان. برنامه‌ریزی کردن برای بهبود رفتار بچه‌ها، مشکلاتی که در مدرسه با درس خواندن یا با همکلاسی‌هایشان به وجود می‌آید و... سل س ور در کتاب چطور با بچه‌ها رفتار کنیم تا آن‌ها از ما الگو بگیرند به تمام پرسش‌هایی که ممکن است برای والدین ایجاد شود پاسخ داده است. 

کتاب چطور با بچه‌ها رفتار کنیم تا آن‌ها از ما الگو بگیرند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

والدین و مربیان گروه سنی کودک می‌توانند از مطالب کاربردی کتاب چطور با بچه‌ها رفتار کنیم تا آن‌ها از ما الگو بگیرند استفاده کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است